Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nővér vagyok,12 órás műszakban...

Nővér vagyok,12 órás műszakban dolgozom. Terhesen meddig vállalhatok éjszakai műszakot? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak két műszakban dolgozhatsz (de-du), akkor is, ha szeretnél éjszakában. HR-esként dolgozom, nálunk, ha valaki bejelenti, hogy babát vár, azonnal kivesszük az éjszakai műszakból. Beszéld meg a vezetőddel, lehet, hogy el lehet intézni, hogy éjszakázhass is.
2012. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos terhes voltam amikor már nem dolgozhattam. A fertőzések miatt.
2012. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én szülésznőként dolgoztam,20 hétig,az utolsó 2 hétben nem éjszakáztam,addig rendesen,12 órát voltam hol éjjel,hol nappal beosztva.Nem volt semmi gond,a főnököm tudott a terhességemről,a kolleganőim is igyekeztek a nehezebb munkákat "átvállalni". Egyébként azon is múlik,hogy hogyan viseled a terhességed,én nem voltam rosszul,az elején volt néhányszor hányingerem,de ennyi.Remélem tudtam segíteni!!!!Üdv.tamy
2012. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én orvosként dolgoztam, de amint kiderült a baba, már be is jelentettem, mert nem akartam sem műtőbe menni sem éjszakai ügyeletet vállalni. Nekem nem ért meg ennyit. Nem hiszem hogy gond lett volna, de amúgy is állandóan hányingerem volt, álmos voltam, alig éltem, más se hiányzott volna mint az éjszakázás.
2012. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnos már most görcsölgetek, úgyhogy lehet nem csak az éjszakázást fogom kihagyni.
2012. máj. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!