Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam az első ultrahangon,...

Ma voltam az első ultrahangon,6 hetes lehetek az utolsó menstruáció alapján. A peteérés biztosan a 15.16. napon volt. Az orvos csak üres petezsákot látott, egy hét múlva hívott vissza kontrollra. Van remény?

Figyelt kérdés
Annyit mondott, h egy hét múlva már mindenképpen látszódnia kell valaminek. Nagyon félek, nem tudom, hogy mi lesz ebből. Más is járt már így?
2012. máj. 7. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt! de nekem a 8.héten kellet vissza mennem, és minden rendbe volt és van is! most 32 hetes a baba:)
2012. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3-nál még csak petezsákot sem láttak, csak vastagabb méhnyálkahártyát. 7. héten kellett vissza mennem, minden oké volt, már 2,5 éves. :)
2012. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom!!! :)
2012. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak üres volt. Engem is 8. hétre hívtak vissza és minden ok volt. Nyugi, ez normális! :)

38 hkm

2012. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most azért kicsit megnyugodtam :)

Az ijesztett meg, hogy a papíromra kérdőjellel felírták, hogy missed ab. Egyből bepánikoltam, de remélem minden rendben lesz, és egy hét múlva már tényleg látszik benne a baba és szívhangja is lesz. Addig nem élem bele magam és majd meglátjuk.

2012. máj. 7. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 5 hetes, most jöttem a dokitól. 3,5 mm!! :)
2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!