Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri sztk-ba valaki jár/t/...

Győri sztk-ba valaki jár/t/ Dr Papp Gáborhoz? Valahol azt hallottam, hogy elég hangulatfüggő. Ez mit jelent nála?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem járok hozzá, de ismerem. Tényleg nagyon fura, hol ilyen, hol olyan, már 10 éves ismerem, anno Ő mondta meg az ultrahangon, hogy fiam lesz :)

Én máshoz járok, szerintem válassz fiatalabbat! :)

23 hkm

2012. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat jövő héten kell mennem hozzá megint csak kíváncsi voltam hátha van valami tapasztalat, mert nekem furcsa, hogy mikor ő rendel alig vannak nála kismamák, a másik ajtónál legalább 3-4szer annyian...

Egyébként eddig mindig normális volt. Miért ajánlod a fiatalabb dokikat? Te kit ajánlanál?

2012. máj. 9. 09:48
 3/5 anonim válasza:
Szerintem elég furcsa fazon, inkább mást választanék a helyedben.
2012. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de mit jelent nálad, hogy furcsa fazon?
2012. máj. 10. 12:20
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom nagyon megfogalmazni, olyan antipatikus, hirtelen egyik pillanatról a másikra olyan hangulat ingadozáson ment át, hogy kissé ijesztő is volt. Na, ekkor voltam nála először és utoljára. Szakmailag nem vonom kétségbe, mert nem ismerem, de többet nem megyek hozzá.
2012. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!