Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés de lesz...

Lehet buta kérdés de lesz valami baja a babának ha megettem 3 jó csípős almapaprikát? Annyira kívántam és jól esett.14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

de mióta terhes vagyok csak azóta kívánom de brutálisan.

mindennap megenném...


ti hogy álltok ezzel??



2012. máj. 8. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem azért mosolyogtam, mert buta kérdés, hanem azért, mert annyira aranyos. :)

Nem lesz baja, ez csak szimpla kívánósság. :)

Egy kismamának nagyon fura tud lenni a menüje, ha nagyon beindul. :DDD

2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én minden nap eszek csípőset. Imádom az erős pistát, a csípős paprikát, úgyhogy megeszem. Szerintem nem árt. Maximum csíp kifele! :)
2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi akkor megnyugodtam, lehet megeszek mindjárt egyet, persze nem éhgyomorra falom, de azért reggelihez meg ilyesmi..

elég sok buta kérdés van itt, de hát aggódunk mindenen mi kismamák :-)

2012. máj. 8. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én 6 hetes vagyok de 2 napja egyszerűen meghalok a mekis hamburgerért. Tegnapp is, és ma is ettem egyet. Mást nem tudok megenni, csak azt, de holnap már nem eszem, nem akarom mérgezni a babámat ilyennel :)) Én is ezen aggódtam ma, hogy ugye nem lesz semmi baja ettől! :) De olyan hihetetlen, sosem voltam egy nagy mekis, nagyon nagyon ritkán ettem csak ott, és erre ezt kívánom, nagyon furcsa :))

Az almapaprikától nem lesz semmi baj, ne aggódj! :)

Boldog babavárást!

2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én is szoktam mekis kaját kívánni. Meg újabban kólás gumicokrot és savanyú cukorkát. Eddig nem szerettem az édességet, de az utóbbi időben elég sok édeset is eszek.

14 hkm

2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de jó nem vagyok egyedül, szóval te is 14 hetes vagy.

a terhességem elején nagyon kívánta ma kólát naponta megittam belőle 2 litert annyira jól esett,, 2 napra rá meg kihánytam :) azóta nem kell..

sósat sóssal, ettem,édesség nem kell fúúújj...


na de ez a paprika ..

2012. máj. 8. 18:53
 7/13 A kérdező kommentje:
jah azt elefejetettem írni hogy viszont éjjel arra keltem hogy nagyon megkívántam a mézes krémest, gondolhatjátok mit leműveltem állandóan ittam a vizet, és egész éjjel pisilni jártam hogy elmúljon a kívánósságom, szerencsére elmúlt reggelre,,.. hogy mik vannak??!!!!
2012. máj. 8. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a mekis burgerben lehet valami. :) Múlthéten az volt a kívánóssági soron nálam. Beültünk és megettem 5 sajtburgert, de úgy, hogy észre sem vettem, hogy eltüntettem, aztán még egy farmburgert azt hiszem. A párom segített ki a levegőre, mert utána aztán elteltem. De újra megtudnám enni, sőt igazából sajtburgert ennék kólával és nyalnám a sót, mint Bambi az erdőn.Az édességre ránézni sem tudok. Hétvégén csináltam a családnak tiramisut, hát azt megkóstolni sem bírtam. Lehetne a gyerekmenü mellett kismama menü is. :) Jha és amivel drága gyermekeim apját az őrületbe kergettem az a péntek este 11kor halászlét ennék. De azt is olyan gyilkos kívánósan, hogy most azonnal vagy végem van. Nem segített semmi, nem múlt el, végül neten találtunk egy helyet és házhoz kértünk, ettem egy nagy adagot és már jobban is lettem. :)
2012. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Én a kínai csípőssavanyú levest kívántam meg nagyon az elején és nagyon jólesett.

Amire a férjem kimondta, hogy hú, ez nagyon csípős, addigra én bekanalaztam. :D

Utána persze engem bántott a lelkiismeretem, hogy nem árthattam a babámnak, de remélem nem.


A legelején én is nagyon kívántam a mecis hambit, már nem.


Colát bármikor meginnám, de férjem nem engedi, hogy ne mérgezzem a babánkat :SS

2012. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Fú, 5 sajtburger, jól nyomod! :) Én még tavaly nyáron 4-et toltam be, de utána olyan rosszul voltam, hogy nem bírtam létezni. Szomjas voltam a sós hústól, de inni sem bírtam annyira tele volt a gyomrom...

Valamelyik nap egyedül megettem egy 32 cm pizzát, utána nagyon szenvedtem. De egyszerűen imádom a hamburgert és a pizzát! :)

Viszont most a halászlevet kívántam meg, jajj, de ennék csípősen, puha kenyérrel...

14 hkm

2012. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!