Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Békéscsabán Róna...

Kismamik? Békéscsabán Róna főorvosnál volt-e valaki 4d vizsgálaton? Mi a tapasztalat róla? Esetleg Gyulán Imád doktor úrnál 4d? Tanácstalan vagyok, hogy melyikhez menjünk, és hogy mikor. Most 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én Rónánál voltam,és nagyon meg voltam vele elégedve!Ugy emlékszem,h olcsobb is valamennyivel,de nem biztos!Én 24hetesen voltam,nagy élmény volt!Ahogy bejelentkeztem,3hétre rá kaptam idöpontot!
2009. jún. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is Rónánál voltam. Én megvoltam vele elégedve, 10 ezer Ft a vizsgálat, a mi babucink nem igazán mutatta a pofiját be volt bújva a méhlepénybe így nem tudott jó minőségű képet csinálni így nem kért csak 7 ezer ft-ot, holott ez nem az ő hibája, és ugyanúgy eltöltött velünk majdnem egy órát. Nagyon rendes volt.

Mi voltunk 21 és 31 hetesen is.

2009. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Rónánál voltunk.Nagyon lelkiismeretes orvos.Mindent elmagyaráz a monitoron a feje búbjától a lába hegyéig.Szerintem már most bejelentkezhetsz hozzá, mert én is 3 hetet vártam.25 hetesen voltunk és nagyon szépen látszódott minden.

Boldog babavárást!

33 hetes

2009. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Gyulán voltam a 2.és most a 3.terhességemmel is.Kb.2-3 hetet kell várni az időpontra.Én 24.héten voltam mindkettővel.Olyan 20-25 perc a dvd felvétel,2-3 fekete-fehér képet ad a doki+egy színes levelező lap nagyságut.Ez 12.000.-kerül-Nekem Csaba közelebb lett volna mint Gyula de mivel őt már ismerjük most is hozzá mentünk.Ja és ad egy leletet is a baba adataival.34h
2009. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

19 hetes kismami

2009. jún. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!