Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy egy 7 hetes terhességet nem vesz észre hasi uh után és manuális vizsgálat után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Nekem már 6 hetesen simán kitapintotta a doki, utána az UH-on is látszódott minden.

2012. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hetesen is kitapogatta a doki.Viszont csak 5 hetesen látta az uh-on(hasin).

12hkm

2012. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

A dokim egyből mondta a manuálisnál, hogy ez bizony erősen gyanús, és az uh-n már mutatta is. Lehet nagyon béna az orvos, de szerintem annyira biztos nem az, hogy egy 7 hetes terhességet ne vegyen észre, pláne úgy, hogy keresi is.

2012. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam ultrahangon (5+6) vagyok, és hasi UH-t csináltak, mert nagyon kellett pisilnem, ezért nem tudott hüvelyit :)

És szépen látszott már hasin is, még a szívdobogása is!

2012. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kizárt! 5 hetesen már látszott, hogy van ott egy kis foltocska. ezért is nevettem, amikor a férjem öccsének a barátnője (19 éves) azt próbálta beadni nekünk, hogy 5 hónapos terhesen vették nála észre a babát.. gondolhatod mi volt a véleményem. 7 hetesen már szívhangnak is kell lennie, legalábbis én láttam a pulzálását.
2012. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:D Utolsó! Volt is előtte orvosnál és azt mondta, hogy nem látták? :O
2012. máj. 9. 10:52
 7/19 anonim ***** válasza:
elvileg volt, elvileg nem látták. persze én azt mondom, hiszi a piszi, mert már a 12 hetes UH-n tökre emberi a kinézete, arról nem is beszélve, hogy az ötödik hónapig mennyi vizsgálatot kell csinálni.. gondolom ezt csak kitalálta, mert nem akart abortuszt. jól kicseszett a férjem öccsével, mert ő meg még gyereket nem akart, a csaj állítólag szedte a gyógyszert.. no most ezek után inkább nem mondok semmit. azóta megszületett a kisfiuk, koraszülött lett, a lány a terhessége alatt sem hagyta abba a cigit.. szép anyuka, mondhatom, na de lényeg a lényeg, hogy ő biztosan hazudott.
2012. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mert mikor volt elvileg? Hány hetesen?


De tesztet nem csinált és a menstruációja is megvolt?

2012. máj. 9. 11:26
 9/19 anonim ***** válasza:

7 hetes terhességet már észre kell venni a dokinak.

Olyan meg nincs hogy az 5.hónapig nem veszik észre a terhességet!A csaj egyértelmű hogy hazudott,ahogy a válaszoló is írta.Szerintem ne ezen agyaljál kérdező.Hanem menj el egy másik dokihoz.Van pozitív teszted?És a te számításaid szerint vagy 7 hetes?

2012. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem rólam szól a kérdés, de nincs + tesztje, csak aggódott/aggódik. Bár nincs rá sok oka így. :)


Köszi a válaszokat!

2012. máj. 9. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!