Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Ti ereztetek az...

Kismamak! Ti ereztetek az osztont, mikor kell a baba? Jott magatol ez az erzes? Vagy nem letezik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 22:00
1 2
 1/12 Kései Sirató ***** válasza:

Én azt tudtam, hogy addig nem szeretnék, míg le nem diplomázok és le nem szakvizsgázok. Épp a szakvizsga előkészítőn pillantottam meg egy nagyon boldognak látszó, szép kismamát és akkor nagyon éreztem, hogy mielőbb gyereket akarok. Össze is jött 2 hónap alatt.

Azt gondolom, hogy ha valaki elvileg szeretne valamikor gyereket, annak eljön az érzés, de aki kategórikusan kijelenti, hogy soha nem akar szülni, az soha nem isfog akarni, legalábbis ezt tapasztalom a környezetemben.

2012. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mivel az első véletlenke volt. A masodikra 5 évig nem voltam felkészülve, es akkor is inkább az észérvek döntöttek, pl anyagiak munkahely gondok, meg az idő múlása a fejem felett. De mindkettőt imádtam azzonnal, hogy megtudtam hogy úton vannak.
2012. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

24évesen jött az érzés, 28évesen jött hozzá az apuka.


Most azt gondolom, ha valakiben kicsit is dolgozik az anyai ösztön,az a bizonyos érzés akkor is bekattanhat ha nem tervezett a baba, csak kiderül h várandós. A gond olyanokkal van akiknél nem véletlenül nem jelentkezik ez a dolog, ennek ellenére bevállalják a gyereket.

2012. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Es ha elpjon az erzes,hogyan birjatok ki baba nelkul?

En 22 eves vagyok,2eve vagyok a parommal,es azt vettem eszre az utolso honapokban,hogy minel kissebb gyereket latok,annal jobban rajta ragad a pillantasom.majd amikor a baratnom megszult,ugy orultem mint az apuka,amikor a kezembe vettem a csopseget igazi irigyseget ereztem,hogy O nem az enyem.szoval mostanaban eleg sokat gondolok a babakra,ez az anyai oszton lehet nalam?

2012. máj. 9. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Mikor nekem jött ez az érzés, akkor nem lehetett még baba, nem voltak megfelelőek a körülmények...

1 évre rá lettem terhes, de az az 1 év olyan töréseket okozott, amiken keresztül mentem... nagy ára volt.

2012. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb. egy évvel jött hamarabb az érzés, mint ahogy megfogant.

Kellett az az egy év, hogy normális körülményeink legyenek. Nem mondom,hogy nem volt nehéz, főleg,hogy akkor már a baráti körünkben született egy-két gyereket, de kivártam és annál boldogabb kismama voltam,hogy nem kell munkán, pénzen aggódom, élvezhetem a terhességem!

2012. máj. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen szültem, de évekkel előtte már nagyon vágytam babára, de még gyógyszert szedtem, aztán mikor muszáj volt abbahagyni, valahogy úgy döntöttünk, jöjjön, ha jönni akar... :) Mi akkor már 5 éve voltunk együtt a párommal. :)
2012. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Párommal másfél éve vagyunk együtt, de már tavaly nyáron (mikor ugye fél éve ismertük csak egymást), tudtuk, hogy az igaziak vagyunk egymás számára, megvoltak az anyagi körülmények, saját ház, autók, és minden ami egy kisbabának kellhet, főleg a szeretet :)

Akkor elhatároztuk, hogy abbahagyom a gyógyszert, és elkezdünk próbálkozni. Sajnos ősszel kiderült egy pajzsmirigybetegségem, februárban már próbálkozhattunk, addigra kikezelték. És most vagyok 6 hetes babás, amúgy 21 éves, a párom 30 :)

A legjobb döntés volt az életemben, és a tegnapi nap, ahogy láttam, hogy dobog a szíve, és ez a kis élet bennem fejlődik..elmondhatatlanul boldog vagyok! :)

21 éves leszek még mindig mire megszületik, szülinapom előtt fog születni 2-3 héttel :))

2012. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen jöttem össze a párommal aki idősebb. Idén lesz 7 éve :)

Tavaly nyáron esküvő volt, idén januárban pozitív teszt. Én mindig is fiatalon szerettem volna babát,és úgy éreztük nincs mire várnunk. Én befejeztem az iskolát, dolgoztam(ok), párom is, együtt élünk, van lakás, autó. Semmi kizáró okot nem találtunk, így hát bevállaltuk :) Most 18hetes kismama vagyok, és rettentően boldog, hogy így alakult.

2012. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Én 23éves, a párom 34.
2012. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!