Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhesen elmehetek a...

3 hetes terhesen elmehetek a férjemmel 3 napra motoros túrára?

Figyelt kérdés

Világjáró motorja van, én vagyok az utas :) 120fölött ráz egy kicsit, na meg a huppanók, ezek nem tesznek kárt?

Véleményetek?



2012. máj. 10. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem menj el nyugodtan. Ha egészséges a kisbabád, akkor nem lesz semmi baj, ha pedig nem, így is úgy is... A várandósság nem betegség, éld úgy az életed, mint előtte. Ez persze csak egy vélemény, tegyél úgy mindent, ahogy te jónak érzed, hisz akkor leszel nyugodt! Kellemes babavárást!
2012. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes terhesség nem létezik.

Mikor volt az utolsó mensid?

Ahhoz képest számold a heteket.


Nem motoroznék terhesen, pedig előtte rendszeresen motoroztam (utasként is és magam is). Nem a huppanás miatt, hanem mert nem akartam meghalni terhesen. Valljuk be, veszélyes üzem a motorozás.

2012. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesen? Tehát egy hét múlva kéne megjönnie? És már most tudod hogy terhes vagy?
2012. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
már egy hétre előre tudod, hogy késni fog a vérzésed....ez igen
2012. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jaj már! kb 3 hetes igen, mért kell piszkálódni? Tudjátok jól hogy megy ez! Már van egy 1 éves fiam, és szerintem újra össze jött, ma vettem észre a jeleket, de még a teszt nem mutatná ki! Pici pecsételő vérzés, mell fájdalom, stb és már tudom, hogy ez tuti baba lesz! És pünkösdkor elakarunk menni a Bledi tóhoz motorra, ami legalább 700 km és az sok motorral! És szerintetek elmehetek?
2012. máj. 10. 08:10
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodtan menj!

Én 3 hetesen 2 nap alatt megittam 3 liter erős barna sört és 1 üveg bort.

Kirándultunk, szalonnát sütöttünk, elfogyott :))

Rá 4 napra derült ki, hogy babát várok.

Már 11 hetes vagyok, és minden rendben.

2012. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

:)

2012. máj. 10. 08:15
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy nem volt még vetélésed...
2012. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én sem motoroznék (azaz nem motorozok, 7 hetes vagyok, hétvégén mentünk volna).

Lehet hogy semmi baja nem lesz, de ha mégis, nem okolnád magad még akkor is, ha különben is baj lett volna?

Ezt gondold át szerintem.

5 évvel ezelőtt voltunk egy közel 4000 km-s túrán, 2 hétig. Közben, vagy közvetlenül előtte terhes lettem. 6. hét körül elhalt a baba. Nem a motorozástól szerintem, de azért mindig bennem van, hogy mi van ha mégis?

2012. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Terhes nőknek hosszú távot vonattal érdemes megtenni ,mivel a pici nem szereti a rázkódást.

Nos ha 3 hetes vagy akkor még rendesen be sem ágyazódott.Neked kell mérlegelned,hogy megéri e.

2012. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!