Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel nyugtatjátok magatokat...

Mivel nyugtatjátok magatokat két ultrahang között?

Figyelt kérdés
12. héten láttam utoljára a babánkat és ez a 15. hetem, tehát már három hét eltelt azóta. Betöltött 16 hét után kell mennem a következő uh-ra, ami még másfél hét. Hányingerem, gyomorégésem már nincsen, a melleim sem feszülnek igazán, a pocakom még nem igazán nő és még a baba mozgását sem érzem (első baba). Tavaly volt egy vetélésem, így sajnos nem telik túl nyugodtan ez a terhességem és amióta elmúltak a terhességi tünetek még rosszabb a helyzet. Úgy érzem magam, mint a terhességem előtt, szinte semmi jele, hogy babát várok. Ti hogyan bírtátok ki a két vizsgálat közti időt? Nem akarok ártani a babának a sok idegeskedéssel.
2009. jún. 25. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen.Én is a 12. héten voltam utoljára,legközelebb a 18 hetesre megyek.Nekem sem mozog,mondjuk a tüneteim megvannak.
2009. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nagyon hozzá voltam szokva h 5 hetes korától másfél-2 hetente járni kellett,és most nekem is a 12 hetes után csak 18 héten.Nekem mindenféle hülye gondolataim vannak!Bár álmaimban szinte mindig látom!most éjjel pl végig játszottunk,és éreztem h szeret!Hihetetlenül vidáman ébredtem!biztos nem véletlen!Reméljük gyorsan eltelik az a másfél hét!:)))
2009. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne idegeskedj! De tényleg!

Ha minden vizsgálaton minden rendben van, arra gondolj! A babámmal minden rendben, és nemsokára már mozogni fog, akkor jobb lesz, mert tudod, hogy minden oké:-)

Ne félj!:-)

2009. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az elején. Azzal próbáltam magam nyugtatni, hogy rendbe kell, h legyen minden (mert ha nem, akkor rajtam is lenne valami jele). Persze a két vizsgálat közötti időt én is nehezen bírtam, de muszáj nem gondolni ilyenekre, mert amitől a legjobban félsz, az be is következik, úgyh csak POZITÍVAN!!!!!! Miért lenne baja? Normális életet élsz, nem ártasz semmivel a babádnak, úgyh ne is gondolkodj ezen!!!!!

Amúgy ha megmozdul már nem lesznek ilyen gondolataid, mert ha minden nap bejelentkezik, akkor megnyugszol, megköszönöd neki és tök jó lesz! És az első mozgásokig már nincs is sok hátra úgyh türelem és nyugi!!!

Üdv.: 29 heteske

2009. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lányok, köszönöm a sok pozitív gondolatot! Utolsó válaszoló, olyan jó volt olvasni, hogy már nemsokára megmozdul és akkor minden nap bejelentkezik:)! Már alig várom!
2009. jún. 25. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok a kismamák akinek volt már vetélése (mint nekem is) sokkal nehezebben viselik lelkileg a terhességet. Én már a 40. hétben vagyok, de ha visszagondolok, mennyire izgultam a 8., és föleg a 12. heti UH elött a hideg kiráz. A 16 hetes elött is izgultam. Nekem teljesen tunetmentes volta a terhességem egész idö alatt, annyi hogy fáradékonyabb voltam, sokat aludtam. De ezen kívul semmi. Tény, hogy akik a helyunkben vannak sokkal jobban izgulnak, én végig izgultam az egész terhességet, minden vizsgálat elött gyomoridegem volt. Minden Uh vizsgálat elött, Afp és kombinált teszt elött, még a cukorterhelésnél is. Utólag belegondolva kicsit paranoid voltam. Még a mai napig is nagyon félek, nehogy itt a finishben történjen valami. Elvileg 6 nap mulva jönnie kell, mégis félek. Elöre szólok, ha megérzed hogy bejelentkezik akkor ne éld bele magad, hogy minden nap érezni foMert csak hulyére fogod magad aggódni. Én a 16. héten éreztem elöször, de volt, hogy 2 napig nem jelentkezett közben meg minden rendben volt. Amikor még pivi a baba sok mulik azon, hogy a pocakodban hogy helyezkedik el, hiszen ekkor még rengeteg helye van, forgolódik, bukfencezik. Pláne te még összel is terhes leszel és amikor majd jönnek a borongós esös idök, mint a héten a babád nagyon lusta lehet. Nem minden baba, de az enyém kifejezetten lusta ilyen nyomott idöben. Ugyhogy akkor se ilyedj meg. Nem véletlenul mondják, hogy a mozgásokat a 30-32. héttöl kell számolni. Bocs ha hosszu voltam, de jobb ha tudod hogy nem vagy egyedul azzal hogy izgulsz. Én is ilyen vagyok, a mai napig. Kitartás.
2009. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!