Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki a 12-16 hét...

Volt valaki a 12-16 hét között 4D-n? Vélemények? Mennyire lehetett jól látni a babát? Nemét megmondták már?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 06:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen nagy a külömbség a 12 vagy 16 között.

12-ik héten még csak olyan semmilyen, neme 16-ik hétig változhat. Vagy is a neme nem de a pöcök amit látnak a 16-ik hétre fejlödik látványosra.


Szóval én 16-on voltam, és ott már minden látszott, de szerintem 12-en még egyáltalán nem érdemes menni.

2012. máj. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 12. héten volt 4D. Ikreim vannak, nagyon szépen látszódott mind a kettő, mindenük kivehető. Ekkor még nem mondott semmit a doktornő nemüket illetően.

A 16. héten volt egy sima UH, csak mert kiváncsi voltam, amúgy nem kellett volna. Ott megmondták, hogy az egyik fiú, és nagy valószínűséggel a másik lány. 20. héten már biztos volt, hogy fiú és lány.

2012. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen voltam, akkor már mindene látszódott és egyértelműen megmutatta, hogy kisfiú!!! :))
2012. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16. heten voltunk, és egyértelműen látszott, hogy kislany. A 12. Heti sima UH volt, kérdeztem a dokim, nem latja-e tok véletlenül? Erre azt mondta, hogy az meleg bármi lehet. :)
2012. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 hetesen voltam, minden gyonyoruen latszodott es 100% ra megmondtak h kislany;) az is lett;)
2012. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen mentem és látszott h kisfiú. Szerintem érdemes kivárni minimum a 16 hetet, de még többet is h tutira eldönthető legyen.
2012. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 24.hét előtt felesleges olyat csináltatni.
2012. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi a 17.héten voltunk a fogantatástól számolva. A férjem addig nem láthatta a kicsit és már nagyon kíváncsi volt. Előbb akartunk menni, de nem volt jó egyik időpont sem. Minden látszódott az arca teljesen a férjemé.

Nekünk nagyon jól megmutatott mindent és a férjem másnap vitte a családhoz, barátokhoz, hogy büszkélkedjen. Első baba, sok évre.

2012. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az első fiunkkal 16. héten voltunk, megmondták, hogy fiú. Most a 15. héten voltunk és ismét fiút rejt a pocak. Nagy élmény volt már, a baba teljesen babás, persze még soványka szegény. De jókedvűen fickándozott, integett, a köldökzsinórral játszott, a méhlepényemet tapogatta, édes volt. :) A "felesleges a 24. hét előtt menni" szerintem akkor áll helyt, ha csak egyszer szeretnél, vagy tudsz 4D-re menni. Mivel mi az első gyermekünkkel is háromszor voltunk, így a kicsivel háromszor tervezzük. Majd megyünk a 24. hét körül is, hiszen akkor már eléggé kifejlett, már sokkal husosabb, de még teljes egészében látni az egész testét. Meg a 28. hét körül is megyünk majd, az arca miatt. Első fiunkkal a 30. héten voltunk és már akkor annyira nagy volt, hogy a feje is alig fért a monitoron, így most nem fogjuk megvárni a 30. hetet, hamarabb megyünk. De élmény szempontjából már a 16. hét körül lehet menni. :) A neme meg egyértelműen látszik, persze csak akkor, ha a baba is mutatja.
2012. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Én most a 13 héten vagyok, ikrekkel. :) de már alig várjuk a férjemmel, hogy megtudjuk a nemüket! Akkor még várjunk legalább 3 hetet, úgy a legjobb?
2012. máj. 11. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!