Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam 5hetesen uh-n akkor...

Voltam 5hetesen uh-n akkor mondta doki hogy valószinű hogy baba lesz.6hetessen is voltam akkor már tutira megállapitotta. Most 9hetesen kell mennem, kérdésem hogy hasi ultrahangal teli holyaggal menjek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A telt hólyag miatt megemelkedik kicsit a méh és jobban látni majd. 12. hétig szokták mondani, hogy hasi uh-nál a telt hólyag jobb. Hüvelyinél mindegy.
2012. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 2-szer volt hüvelyi 5 és 7 hetesen. Mindkétszer kiküldött a doki pipilni,hiába mondtam,hogy nemrég voltam. Előtte ha csináltak akkor is így volt. Hasi Uh-nál meg nem tudom, mert 12 hetesen 20-30 percenként mennem kellett,szóval esély se volt arra ,hogy megteljen rendesen :) Gratulálok a babóhoz! 17 hkm
2012. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. máj. 11. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!