Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvételre éhgyomorral kell...

Eszo kérdése:

Vérvételre éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés

a jövő héten megyek az első vérvételre de nem emlékszem, hogy direkt azt mondta-e a védőnő, hogy éhgyomorral menjek, vagy hogy ne!!!??


köszi a segítséget!


8 hkm


2012. máj. 12. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első vérvételre nem kell éhgyomorra menni.Egyél,igyál rendesen.

22hkm

2012. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem éhgyomorral kellet mennem.Max vizet ihattam,és hát meg is volt az eredménye,majdnem össze estem.Ülni alig birtam..
2012. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy néznek-e éhgyomri vércukrot vagy sem.

Ha nem néznek, akkor nem kell.

2012. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk nem néztek cukrot, majd csak a 24.héten fognak.Mondta volna a védőnő, ha éhgyomri lenne, arra tuti emlékeznél.Szerintem ehetsz,ihatsz,könnyebb levenni a vért...

1.voltam

2012. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én úgy emlékszem, hogy direkt mondta, hogy ne éhgyomorral menjek..de most meg azt olvastam több helyen is, hogy vérvételre mindig éhgy.-ralkell menni.. ezért zavarodtam össze..


de akkor asszem nemkell úgy mennem...arra emléxem!


mondjuk úgyis korán megyek..már fél 8-ra odamegyek szerintem..meg lehet így is úgy is szarul leszek és nem is tudok majd enni :-))

2012. máj. 12. 09:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell éhgyomorra menni, ha lesz vércukorvizsgálat is.

Ha sima vérkép stb, akkor ehetsz reggelit.


egy védőnő

2012. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nézd meg a vérvételes beutalódat, hogy van-e rajta beikszelve, vagy aláhúzva, vagy bekarikázva éhomi vércukor, vagy glükóz.

ennyi :)

2012. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy hívd fel a védőnőd, és kérdezz rá, nem hiszem, hogy haragudna érte :-)


37 hkm

2012. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindegyikre éhgyomorral mentem, kivéve a terhelésest, mert nálunk az úgy volt, eszem itthon és 60 perc múlva vért vesznek! Azt eltekintve sosem ettem-ittam előtte max vizet, de amikor elkérték a beutalót, mindig rá is kérdeztek, h ettem-e!
2012. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem éhgyomorra menjél, biztos, ami biztos! Nemcsak az éhgyomri cukorérték miatt, hanem a májfunkciós értékek is akkor reálisak, ha előtte jó pár órával már nem ettél. Az első vérvétel általában teljes vérképet takar, amiben a lehetséges minden értéket néznek!
2012. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!