Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik, Szerintetek...

Kedves kismamik, Szerintetek még megszülünk a front hatására, vagy már nem valószínű?

Figyelt kérdés

Én különösebben nem érzek semmi változást,talán egy kis alhasi fájdalom néha-néha,de a baba ugyanúgy mozog mint eddig!

Ti hogy vagytok?

38hkm


2012. máj. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem,hogy nem :) bár szívesen látnám már a lányom,azért még bent maradhatna a hátra lévő két hétre. Olyan nagy változást én sem érzek,kicsit többet keményedek,jóslók meg szinte amúgy is mindennaposak már.

Te szeretnéd,ha beindítaná a front a szülést kedves kérdező?Hogy bírod az utolsó heteket?

2012. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom hogy szeretném-e ha beindítaná,egy részből igen,mert már nagyon szeretném látni és karjaimban tartani a pici lányom,de más részről meg annyira imádom hogy itt van a pocakomban és érzem őt!

Hát most már egyébként egyre nehezebben birom,a húgycsövemet rengeteget nyomja,ami olyan mintha kést szúrnának bele,a mozdulatai egyre fájdalmasabbak,pedig nagyon kis nyugis baba..az alvás katasztrófa,a lábam már szépet bedagadt,az orrom elvan dugulva,a derekam van hogy leakar szakadni,de..kb.ennyi ami "teher" ebben a csodás állapotban!

Neked hány grammos a babád?

Mis most 2800grammosak vagyunk.

És Te kedves utolsó hogy birod?

2012. máj. 12. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:

És hízás ügyileg hogy állsz?

Én 9-10kilót szedtem fel.

2012. máj. 12. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már lemondtam róla. Megyek is aludni.
2012. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem indult be.
2012. máj. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!