Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam ulrtahangon,...

Tegnap voltam ulrtahangon, mert kiderült hogy terhes vagyok, de nem tudom mit jelentenek ezek a paíron:CRL:17MM Aterhesség kora 8-hét (2) nap, YS:4MM. Ezek jó eredmények?

Figyelt kérdés
Monta a doki hogy vennem kell terhesvitamint,elmentem és vettem is eurovitet,de már csak ithon vettem észre hogy le fog járni a szavatossága,és a blokkot már kidobtam a gyógyszertárban pedig azt monták nemtudják blokk nélkül kicserélni,és nincs pénzem másikat venni.Beszedhetem úgy is ha le fog járni a szavatossága??Származhat belőle bajom,és a picinek sem lessz belőle baj??
2009. jún. 26. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem jók ezek az adatok.Én nem szedném be azt a vitamint a helyedbe.Neked is bajod lehet meg a picinek is.Majd veszel akkor másikat,bajod nem lesz töle ha nem ma,holnap kezded szedni a terhesvitamint.
2009. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! a vitaminról csak annyit, hogy annyira nem fontos (ezért biztosan fogok kapni a fejemre). Nekem a dokim azt mondta, hogy ilyenkor nyáron inkább egyek sok zöldséget, gyümölcsöt, minthogy a sok mesterséges vitamint. Ha odafigyelsz, hogy minél kiegyensúlyozottabb legyen a táplálkozásod, akkor ez bőven elég.
2009. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második válaszadóval totálisan egyetértek
2009. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jók az eredmények( a CRL az ülőmagasságot jelenti)!!A vitamint én se venném be és az is nagy igazság, hogy nem feltétlen kell vitaminokkal tömni magad!!!Én a folsavon kívül nem szedtem semmit és tökéletesen jól vagyunk mind a ketten!:)

25 hetes kismami

2009. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napra pontosan ugyanennyi idős volt a terhességem amikor először dokinál voltam! Nem hittem volna, hogy terhes vagyok.

Gratulálok!

Szerintem se olyan fontos szedni a vitamint csak mostantól figyelj az étkezésre stb,stb...

Nekem azóta már 4,5 hós a kislányom.:)

2009. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!