Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben vagy velem van gond? 16 hetes vagyok, első babát várom. Eleje óta nincsenek tüneteim, bár a hasam nő, ugye a baba még nem mozog és még nem tudtam felfogni, hogy gyermekem lesz.

Figyelt kérdés
Van,hogy fél napig is elfeledkezem róla, bár ha ránézek a hasamra akkor "eszembe"jut ,de ennyi. Olyan távolinak érzem még magamtól. Jönnek már a kérdések,hogy mikorra várható ,jól van e a baba, de ezt is furcsállom még.Illetve ha nézik a hasamat akkor sokszor idegesít az is.Jó lenne ha néha észrevétlen lehetne a pocim vagy én. 2 évet vártam,sokszor sírtam,hogy nem jön össze,most meg úgy érzem,hogy nem reagálom le jól és nem így kellene éreznem. Sokszor érzem,hogy nem viselkedek leendő anyaként és lehet nem is leszek jó anya.
2012. máj. 14. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sem volt egyetlen tünetem sem az elejétől kezdve, sőt 24. hétbe léptem mikor elkezdett mozogni a csöppségem. Bennem is felmerültek hasonló kérdések"lehet nem is leszek jó anya" stb...

Ha elfogadsz egy tanácsot ezen ne izgulj, ami most a legfontosabb a nyugalom:). Ezek a gondoltak hidd el minden anyában felmerültek.

Én azt mondom neked a legjobb anyuka leszel a babád számára, és senki mással ne foglalkozz, se az "okos" véleményekkel" Sok boldogságot a babához, türelem és kitartás!!!:)



4 hónapos baba anyukája

2012. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, én irigyellek. Nekem a nap 24 órájából 24 óra a terhességemről szól. Állandóan ezen jár az eszem. Ha filmet nézek, ha fürdök, ha megyek az utcán, bármit csinálok, mindig ezen kattog az agyam, és hidd el nem olyan jó.

Szerintem nem kell aggódj!! Biztos jó Anya leszel, s nem sokára fogod érezni a Picike mocorgását, és hidd el, meg fog változni ez a "semleges" érzés!!

Boldog babavárást!

15 hkm

2012. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is minden percben a babán jár az agyam, én annyira akarom Őt. De ne aggódj, ha vannak kétségeid, ez teljesen normális, hogy az érzéseid váltakoznak!

És hidd el biztos jó anya leszel!:)

Ne aggódj!!

16 hkm

2012. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj!Mindegyikünkben benne van az anyai ösztön!Még egy kis idő és máshogy fogod fel a dolgokat!Vannak akikben ez az ösztön elöbb jön elő,van akiben egy kicsit késöbb...Ne edd magad ezen.Legyél büszke a pocakodra és hogy most áldott állapotban vagy!!! 18 hkm

2012. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mizuzizu92 ***** válasza:

szia a terhességem elején én is így voltam mivel az első hozzá kell szoknod .

én is akkor kaptam észhez és a babám körül kezdett el forogni minden gondolatom mikor éreztem hogy mozog és hogy velem van mindig ! mondjuk hogy nekem katasztrofális volt az eleje de mikor elmúlt

Én is el feledkeztem róla és kérdezték tényleg terhes vagy? Én meg néztem rá hülyén szóval én a 21. hét től fogtam fel kitartást kismama eljön neked is az az idő!

jó baba várást

üdv : 27 hkm

2012. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!