Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megvagyok ijedve! Ha...

Nagyon megvagyok ijedve! Ha szivárog a magzatviz akkor az sima vizes állagú szag nélkül? Mert folyik belőlem valami vizes állagú fehér, sárga szinű elég bűzös valami!

Figyelt kérdés
Ez lenne az??Ja meg ha szivárog utánna egyből jönnek a fájások??38.hétben vagyok amugy
2009. jún. 26. 18:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ja meg ha szivárog akkor a hüvelyből vagy a húgycsövön keresztül??amugy meg csak akkor jön ha felállok...kérlek irjatok
2009. jún. 26. 18:46
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíznek áttetsző színe van, ha a magzatvíz nem tiszta, baj van a babával. Ha bűzös, akkor vmi fertőzés lehet, az sem jó se neked, se a babának. Azonnal orvos! Ne itt kérdezd, hanem Őt, de sztem, úgyis behív vizsgálatra.

Egy kis anatómia: a magzatvíz a babát védi a méhben. Tehát ha elfolyik, csakis a hüvelyből folyhat, a hugycsövön csak pisi lehet.

Hívd fel az orvost!

2009. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Előző avgyok. A magzatvíz folyik, se visszatartani nem tudod, se szabályozni, az akkor is folyik, ha fekszel, és akkor is, ha állsz. Persze akkor erősebben.
2009. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De nincs orvosom csak az sztk-ba járok,és oda is majd csak hétfőn tudok menni...na most mit tegyek??de közbe meg olyan mintha a folyásom lenne,mert raktam be egy új tisztasági betétet és most meg sárgás színű valami van rajta...
2009. jún. 26. 18:59
 5/27 A kérdező kommentje:
jaaa értem...most sokat segítettél mert ha összeszoritom akkor nem folyik semmi,ja meg ha ülök akkor se:)...na most megnyugodtam akkor ez csak erősebb folyás
2009. jún. 26. 19:00
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia ebbő lehet baba lesz. Ne félj. Én is így voltam. Itt a kérdésem és a saját válaszom is. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Sok sikert!

2009. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
értem:)csak nekem se véres,se darabos...még a nyákdugó se ment el:(....ez meg ami folyik sztem csal folyás...de ki tudja lehet baba lesz ebből:)
2009. jún. 26. 19:03
 8/27 anonim ***** válasza:
19.01-es vagyok ha vissza tudod tartani akkor nem m.viz. Ha mégis akkor simánb
2009. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de mondjuk a derekam az nagyon fáj...neked fájt?
2009. jún. 26. 19:03
 10/27 anonim ***** válasza:
bocs... simán besétálsz a korházba.
2009. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!