Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az AFP menete? Éhgyomorra...

Mi az AFP menete? Éhgyomorra kell menni, mikor leveszik a vért ultrahangra is sor kerül vagy a 18. hetes genetikai ultrahangon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell éhgyomorra menni.Uh pedig akkor lesz,amikor megvan az AFP eredménye.2gyerekes+20hkm
2012. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ez az, amiről már egy előző kérdésben is eltérő válaszok születtek... Nekem azt mondták, hogy éhgyomorra. Sima vérvétel, UH majd csak a 18. héten a lelet tudatában.
2012. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mizuzizu92 ***** válasza:
tényleg nem kell úgy végezték el a 18 hetes uh t hogy 16 hetesen vetettem le a vért . muszáj volt pontosan mennyek mert a védőnő nagyon szigorú volt hogy pontos időbe mennyek.
2012. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

CSAK A CUKORTERHELÉSNÉL kell éhgyomor.AFP-nél nem.


Bemész, leveszik a vért, 2hét múlva eredmény, azon a héten mehetsz a 18hetes genetikai UH-ra.

Nekem ezért kellett elmennem a 16ik héten az AFP-re mert nálunk 2hét amig kész az eredmény.

2012. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mizuzizu92 ***** válasza:
nekem is úgy kellett menjek hogy nem ehettem
2012. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mizuzizu92 ***** válasza:
a cukor mérésnél meg vérvétel előtt kellett 1 zsemle 1 pohár tej
2012. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mizuzizu92 ***** válasza:
0%
bocsánat vérvétel előtt 1 órával
2012. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az AFP-nél nem kell éhgyomorra menni, az AFP-n kívül nálunk ekkor veszik le a fertőző betegségekre is a vért, betöltött 16. hét a lényeg, genetikai uh-ra meglegyen az eredmény, nekem ekkor vették le az integrált 2. részét is.

Terheléses cukornál kell éhgyomorra menni, 1 bökés, cukros-citromos lötty és 2 óra múlva újra bökés.

33 hetes kismama

2012. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mizuzizu92 ***** válasza:

nekem más hogy csinálták a cukor mérést !

vérvétel előtt 1 órával kellett igyak , 1 pohár tejet,és egyek 1 zsemlét . és rendes vérvétel volt és vizelet vétel

2012. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!