Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad Flavon Kid lekvárt enni?

Szabad Flavon Kid lekvárt enni?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama
2008. ápr. 23. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!!

Szerintem ne egyél ilyeneket, inkább sok gyümölcsöt, meg vitamint! Miért szeretnéd szedni? Az én ismerősöm is elkezdett vele foglalkozni, és kb 2 hónap múlva már abbahagyta, és "leszarozta" a terméket! Én nem ennék!

2008. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyed nyugodtan, sőt!!!

Mások a sok vacak vitamint eszik ami ugye gyógyszer ez pedig természetes anyagokkal van tele. Én is ettem ettem a terhesség alatt, most 2 hónapos a kisfiam és most is eszem.

2008. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is eszem! Nekem anyukám ajánlotta, nagyon sok vitamin van benne, úgyhogy én mióta terhes vagyok, még jobban odafigyelek hogy minden nap egyek. 8 hetes kismami.
2008. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a gyümölcsökre visszatérve, azzal csak óvatosan, mert rengetek cukor van benne, sógornőm pl cukros lett a sok gyümitől, a végén már megtiltotta az orvos.
2008. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Először a maxot akartam,de van benne ginzeng.
2008. ápr. 24. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Terhesen a Kids-et edd, nagyon jót fog tenni! Amíg Elevitet szedtem, nem volt rendben a vérképem, amikor áttértem a Flavonra, tökéletes lett. Csak ajánlani tudom!
2008. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nekem sem jó a vérképem,anyu ezt ajánlotta.
2008. ápr. 28. 08:23
 8/8 anonim válasza:
Hasznos Flavon Kids -t fogyasztani, nem csak gyerekeknek! Nekem a Flavon Max fogyasztása alatt rendeződött, levitte normális szintre a cukorszintemet. Nekem érdemes fogyasztani a Flavon Green-t is. Inkább ezt fogyasztom, minthogy gyógyszert szedjek. A maradék reggeli cukorgyógyszerem is le fogom tenni, ha itt az ideje. Időt kell adni a szervezetnek a regenerálódáshoz. Ez a termék az eddigi tapasztalatom alapján ezt biztosítja.
2009. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!