Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás a terhesség 24....

Barnás folyás a terhesség 24. hetében jelent bajt?

Figyelt kérdés
Ő a harmadik pici, eddig nem volt ilyen, kell aggódni?
2012. máj. 19. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen, mindentől megijedős vagyok, így én tuti elmennék dokihoz! :) Úgy gondolom, h inkább 2szer nézzenek meg fölöslegesen, mint 1szer későn.
2012. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

IGEN!!!

Azonnal ambulancia, lehet egy apró érrepedés, de számos nagyobb gond jelzése, felszállt fertőzés(idő előtti burokrepedést okoz) nyíló méhszáj, leválni készülő méhlepény


Ne haragudj meg rám, de ilyenkor miért fontosabb itt kérdezgetni, a gyermeked életével játszol.

Csomaggal menj, mert lehet, hogy benn is tartanak(szülésznő)

2012. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta, hogy a terhesség alatt ez soha nem normális. Ha bármi ilyet észlelek azonnal hívjam.

34 hetes kismama

2012. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetesen barnáztam, azonnal rohantam az ügyeletre, minden rendben volt, annyit irtak a papiromra, hogy fenyegető vetélés, csak fekvés egész nap, no sex a terhesség végéig és napi 3x1 magnézium. Bent akartak tartani egy hétre megfigyelésre, de én nem fogadtam el:s, mivel igyis veszélyeztetett vagyok és táppénzen vagyok december óta!

29 hkm

2012. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2012. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írd meg mitől volt.
2012. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jól vagy?
2012. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, minden rendben. Annyit mondott, hogy próbáljak meg egy kicsit pihenni, de tudja, hogy egy 2,5 és egy 1 éves fiú mellett nehéz. Azért jó megnyugodni egy kicsit. Köszi az aggódást.
2012. máj. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!