Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chipolino babakocsi tényleg...

Chipolino babakocsi tényleg olyan rossz mint mondják?

Figyelt kérdés
Novemberben szülök, és igazából nem akarok újat venni, mert télen úgysem leszünk kint olyan sokat. Barátnőmtől venném meg, alig használta. Tényleg nem jó az a típus?
2012. máj. 20. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez volt: [link]

Én is használtam vettem, addigra már két gyereket kiszolgált, mi több, mint egy évig használtuk és mi is tovább adtuk. Nekem semmi bajom nem volt vele, volt sokkal rosszabb PC és baby design kocsink is.

2012. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a Chipolini baby max Leo-t akarom megvenni, az is jó lehet akkor?
2012. máj. 20. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekunk az eggyel ujabb verzioja van meg pont a baby max flora, de nekunk bejott, semmi baj nem volt eddig vele, kb pont ugyanaz a ketto amugy, talan a mereteken ter el par centi ide vagy oda, de ezenkivul tudtommal ugyanaz. szerintem jo ez a marka, ugyhogy jo szivvel ajanlom neked.
2012. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nkább vegyél egy peg perego pliko switchet.

minőségi 35.000 Ft-ért teljes felszereltséggel kapsz és később sportkocsiként funkcionál.

Meg tudod forditani az ülőrészét, nem fújja szembe a szél később sem a babádat.

nekem abszolut nins jó véleményem ezekről a lengyel, koppintós babakocsikról, fantázia 0 mert másik formát lestek el, minőség szinén nulla

2012. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem perfectam volt, és imádtam, a fiam is. MOst adtam el 1 év használat után, és semmi baja nem volt.Nekem az volt a 3. babakocsim, és mát tudatosan vettem babakocsit, tudtam mi kell nekem, és ez volt, ami megfelelt minden elvárásomnak
2012. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13.000ft-ért adná el nekem a barátnőm, nem használta csak 6 hónapig. Szóval nincs leamortizálva egyáltalán. Nem sok pénzünk van babakocsira, de amit a lányomnál használtam utáltam, szerintem a legszarabb babakocsi a világon. Ezért akarok másikat venni. A gyerek állandóan ordított benne, mert k..rva kényelmetlen volt neki.
2012. máj. 20. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is a Baby Max Leot vettük, én majd októberben szülök. Nekem tetszik, bár még élesben nem volt bevetésen. Szerintem ennyit megér.
2012. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is Chipolinot használtunk,mindkét gyerkőcnél ugyanazt...beverly-t,ez egy régebbi tipus,a nagylányom 7 éves,akkor vettük neki,a kicsi 10 hó.s ezt használta,sőt ha lenne még gyerekem én eltologatnám benne őket.Nekem bevált,szerettem,sőt szeretem ezt a kocsit csak jót tudok mondani róla! :)
2012. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!