Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák! A klinikár...

Debreceni kismamák! A klinikára megyek 12 hetes ultrahangra jövő héten. Kell már oda vinni a kiskönyvet? Be kell jelentkezni előre?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs kiskönyvem, mert két vetélésem volt és az orvosom azt mondta, hogy ráérek a 12 hetes ultrahang után menni a védőnőhöz. Viszont több helyen úgy olvastam, hogy a 12 hetes ultrahangra már kellett vinni a kiskönyvet. Debrecenben is kérik már? BE kell jelentkezni előre? Hüvelyi uh-t csinálnak még?
2012. máj. 24. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia,nekem hasi uh volt,és kérték a kiskönyvet,de ha te megmondod,hogy neked miért nincs még,akkor biztosan nem ellenkeznek.
2012. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bejelentkezni nem kell, hasit csinálnak, és nekem sem volt még kiskönyvem, megcsinálták. :)
2012. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezel a terhesgondozóba, majd mész az uh-s ablakhoz és ott is jelentkezel. Hasi uh van már, apuka is bemehet.
2012. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem az uh-hoz kell a kiskönyv, ha jól tudom kötelező felkeresni 12. hétig a védőnőt. Nálunk legalábbis. Ha van kiskönyved, akkor a munkáltató köteles elengedni a kötelező vizsgálatra!

34 hetes kismama

2012. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen terhesgondozóba jelentkezek először? A regisztrációba? (Debreceni klinika)
2012. máj. 25. 09:26
 6/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyről nincs probléma az elengedéssel kiskönyv nélkül is.
2012. máj. 25. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt kiskönyvem a 12 hetes UH-on,mégis megcsinálták.Nem szóltak semmit.Mentem a dokim által adott papírral.A terhes ambulanciára kell menned, ahol regisztrálnak, majd odaküldenek az Uh-os ablakhoz, ahol majd bekérik a papírodat.Utána leülsz, vársz és majd szólítanak.Védőnőhöz én is csak a 12 hetes Uh után mentem, mert az én doki nem szokott hamarabb küldeni.Tehát ne aggódj,mindent megcsinálnak.

15 hetes kismama

2012. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hol van a terhes ambulancia? A nőgyógyászati ambulanciára gondoltok?
2012. máj. 26. 08:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő, de ugyanabban az épületben van.A nőgyógyászati klinikára mész,ha bemész az épületbe, szemben lesz a porta.Te elindulsz balra és ott szépen ki lesz táblázva, hogy ultrahang meg ilyesmi...utána meg nagyon sok kismama lesz, tehát ha elakadnál ők is segítenek.Meg a portán is megmondják.
2012. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket lányok. Még két nap és mehetek. Már annyira várom.
2012. máj. 28. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!