Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés összefüggésben...

A vizesedés összefüggésben lehet a terhességi cukorral, vagy lehet simán vizesedés úgy, hogy nem jön ki a cukorprobléma?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem volt a cukrommal, viszont csupa víz voltam. A vénás elfolyás akadályozottsága miatt van a vizesedés, nem a cukor miatt.
2012. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon nagy vizesedésem volt és magas vérnyomásom terhesség alatt, de a cukrommal nem volt semmi gond és a vizeletben sem volt fehérje.
2012. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia, nekem ugyanez, mint az előttem szólónak! Nagyon vizesedtem, főleg a végén, de a cukrommal végig nem volt semmi probléma szerencsére. Szóval szerintem vizesedhetsz úgy, hogy mellette nincsen cukorbaj.
2012. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 28.héttől kezdtem vizesedni, onnantól egy rémálom volt. Csak reggelente volt könnyebb, már délelőttre feldagadt a lábam-kezem. A cukrommal azonban nem volt gond.
2012. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vizesedés inkább a toxémiával van összefüggésbe. Én a terhesség végén toxémiás voltam, és nagyon vizesedtem. Mérjed a vérnyomásodat és ha 140/90 felé megy, menj mindenképp orvoshoz.
2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, a többiek jól írták, a vizesedés a toxémia egyik lehetséges jele. Mellette a magas vérnyomás és az "opálos" vizelet.

Figyelni kell, nagyon veszélyes dolog! Én azt hittem, túlragozzák, hogy vizesedek és picit magas a vérnyomásom... de sajnos a dokimnak igaza volt, mert tényleg felment sokkal magasabbra is, és preeclampsiám lett, császározni kellett!

2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A védőnő mondta, hogy azért vizesedek, mert nagy valószínűséggel cukros leszek terhesség alatt. Én még ilyet nem hallottam, azért érdekelt mások tapasztalata!
2012. máj. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!