Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti el mernétek menni 1 hétre...

Ti el mernétek menni 1 hétre nyaralni a Balatonra 4 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Simán! 6 és 7 hónaposan fogunk menni 1 - 1 hétre, már alig várom!!! :)
2012. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én majdnem 6 hónaposan Görögbe voltam nyaralni.Ráadásul busszal mentünk,semmi gond nem volt.
2012. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát persze!!
2012. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én a Balatonon egyszer 6 hónaposan voltam és egyszer a 8 hónapban. Mindkétszer 1-1 hetet. Fürödni én sem mertem, de nem is igazán vágytam már rá.

Nyugodtan menj!! :)

2012. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Persze! Én 6 hónaposan Krétán voltam, végig fürödtem, igaz teljesen zárt voltam, 8 hónaposan meg a Balatonnál.

4 hónaposan még nem is látszik a pocakod nagyon.

2012. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát hogyne mennék!!!! Én a 34. hétig folyamatosan utaztam, pedig iszonyú méretű hasam volt...
2012. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen mindenkeppen! Most vagyok 16 hetes 3 het mulva megyunk wellnesezni ! Es kb.7hos leszek mikor megyunk a balcsira! A balcsiba en se megyek be!
2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia, mi is megyünk nyáron a balcsiba, olyan 6 hónapos terhes leszek. Én bele is fogok merészkedni a vízbe is, ha teljesen zárt leszek. Van egy másfél éves kisfiam, aki imádja a vizet, kizárt, hogy nem fürödjek vele. Ha lehet venni valami hüvelytablettát fertőzések ellen, be fogom szerezni, utána fogok járni. Mikor a fiamat vártam, még aqvaparkba is csúszkáltam félidősen. Vigyáztam magamra, nem is volt bajom sosem, egészségesen született a drágám, időben. Ma is egészséges, mint a makk. 14 hetes km.
2012. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!