Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességet hány hetes...

Ikerterhességet hány hetes terhességnél lehet kimutatni legkorábban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már van szívhang szerintem.6-8 hetesen,de legkésőbb 12.hetin.Bár hallani olyat is ,hogy később derült ki,mert takarták egymást.
2012. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már előbb is ki lehet mutatni, nem kell hozzá szívhang. :) vagy két két különálló petezsák van(2petéjű), vagy két embrió egymás mellett (1petéjű).
2012. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Anita8401 ***** válasza:
100%

Szia nekem a 8 hetes uh-n derült ki,hogy ketten vannak mert kètpetéjüek ès gondolom őket könnyebb észrevenni :-)) .

Bár a barátnőmnek egypetéjüek ès màr az első uh-n mondták neki,hogy ikrek :-).



13hkm

2012. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Lehet hülyeséget írok most.Azért írtam,hogy akkor ha már van szívhang,mert akkor biztos,hogy ketten vannak.Azt hallottam nemrég,hogy nagyon sok terhesség indul ikerterhességnek,csak az egyik nem fejlődik tovább,így nem lesz szívhangja se már.De mondom lehet nagy butaságot írok most.

2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem írsz butaságot, mert igen onnantól lehet kijelenteni h ikerterhesség , ha kettő (vagy netán több) szívhang van.

De egyébként ha elég korán megy az anya uh-ra, akkor láthatnak két (vagy több) petezsákot két (v. több ) embriót szívhang nélkül is , és "ikerterhesség gyanúja" áll fent.Nálam is ez volt, 2 hét múlva kellett visszamennem, de csak 1 szívhang volt....:S

2012. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában egyből észre lehet venni.Olyan 10 hetesen már 100%. Nekem 6 hetesen vették észre.Persze kivétel,lehet,de ritka.

2 hónapos ikerlányok anyukája

2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem egész 6 hetesen még csak petezsák látszott, benne semmi. 8 hetesen meg ketten, szóval akkor derült ki, de szerintem ha egy héttel előbb kapok időpontot uh-ra, akkor már látszott volna. Kétpetéjű szerintem már előbb látszódhat, vagyis a több petezsák már 5-6 hetesen.
2012. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 6+3 voltam, az első uh-on. Akkor látszódott:)


29+3 h km

2012. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!