Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nem vette senki észre,...

Hogy nem vette senki észre, hogy a köldökzsinóron csomó van?

Figyelt kérdés
A kislányom születése után a nővérek mondták, hogy a szerencse gyereke, mert egy jókora csomó volt a köldökzsinóron, egyszerűen nem értem, hiszen veszélyeztetett terhes is voltam, sokkal több uh-on voltam, mint egy átlagos anyuka, mégsem tűnt fel soha senkinek, hogy ebből óriási baj is lehet?

2012. máj. 30. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hatalmas csomó volt a köldökzsínóron a babától viszonylag távol. kb. a lábánál.


a kiírt idő elött 3 héttel született. bár engem nem uh-zak szét és csak egy NST-n voltam az tökéletes lett a szülés elötti napon voltunk a vizsgálaton .

2012. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem vesznek észre,hiába ultrahangoznak.Örülj neki hogy egészséges,az enyém nem lett az,és nem vették észre!Pedig észre lehetett volna venni.
2012. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Az ultrahangos leleten szerepel is, hogy nem 100% pontos a vizsgálat, és hogy mindent de mindent nem tudnak kiszűrni!
2012. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ezen még mindig ki vagyok akadva, ráadásul fizetett orvosunk volt. Kiben bízhat meg már az ember, ha egy magándokiban sem?
2012. máj. 30. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok sem Istenek, az ember hibázik.Tényleg, koncentrálj arra, hogy egészséges és nincs baja.
2012. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki, de mégis ez visszatérő rémálom lett. Az orvos is hibázik kifejezést sajnos ma már napi szinten hallani, ami óriási bizalmatlanságra ad okot.
2012. máj. 30. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyeljetek, én ugyan nem vagyok orvos, de az h csomó van a köldökzsinóron az tényleg gond? A baba számtalanszor átfordul, "csomót" is köthet rá, de a köldökzsinórt ne úgy képzeljétek el, mint egy vastag kötelet, hanem mint egy puha bőrszerű, kocsonyás valamit, amire ha görcs kerül véletlen, akkor se nyomódnak benne össze az erek. Még az se gond, ha a baba nyakára tekeredik .(a közhiedelemmel ellentétben)
2012. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok .


persze az orvos is hibázik . senki se tévedhetetlen de azért az alapvető hogy valaki úgy hibázik-e hogy lenyom két müszakot - orvoshiány van- és utánna szalad a magánrendelésére .

vagy úgy hogy épp Ő az aki bent rendel ergo nincs fogadott orvos tehát 6 uh-t élsz át 6 orvossal . mindenképp előfordulhat tévedés erre nem lehet garanciát kötni az orvosfogadással se . most nem fikázom azokat akinek fogadott orvosa van csak a fáradtság kialvatlanság és a rutin sok hiba forrása lehet bármilyen az orvos ha évek óta a beteged akkor is és ha most lát először akkor is.


áramlásvizsgálat mondhatná meg egyébként . olyanod volt?

flowmetria lelet.

2012. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krisztivan ***** válasza:
Ki tudja mikor került oda az a csomó?!Lehet csak a szülés napján vagy az utolsó UH.után.Igazából tényleg nem lehet mindent tudni.Ha szépen megszületett,egészséges a babád akkor ne a múlttal foglalkozz:-))Gratulálok a babádhoz:-))
2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!