Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent ha nem fáj a...

Bajt jelent ha nem fáj a cicim és éjszaka nem kelek fel pisilni?

Figyelt kérdés
4+3 hetes vagyok.törvényszerűek ezek a tünetek és baj van ha nincsenek?

2012. jún. 3. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem és nincs baj
2012. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 7. hétig semmi tünetem sem volt! Akkor kezdtem el sűrűn pisilni... 9 hetesen elbíztam magam, hogy na itt akkor hányinger sem lesz... Hát lett! ;-) 10-15. hétig non-stop!

Ne aggódj, minden rendben lesz! Csak pozitívan! Valakinek semmilyen tünete sincs!

Egyébként szerintem hullámzó az is, hogy mikor van több tünet, rosszabb napok és van, amikor semmi...

Nyugi!!! Még ezután jön a java! :-D

2012. jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon hasznos volt most számomra is, mert én meg 4+5 hetes vagyok és szintén semmi azon kívül, hogy fájdogál a hasam.

Mikor mész dokihoz?

2012. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedden kell mennem.Hazudnék ha azt mondanám semmi tünetem nincs.Néha bele nyíllal a cicimbe és állandóan éhes vagyok:) de régebben voltam már terhes és akkor nagyon fájt a cicim és éjjel 2-3szor mentem pisilni.Ezért is remélem hogy nincs gond.Neked mikor kell menned az orvoshoz?
2012. jún. 3. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:

A klasszikus terhességi tünetek a 6-7. terhességi hét után jönnek majd, lehet, hogy fog annyira fájni még a melled meg járkálsz majd annyit pisilni,hogy visszasírod ezt az időszakot:)

Nyugi, ha már az elején ennyire stresszes vagy a semmiért akkor mi lesz később? Nyugi, nyugi és nyugi:)

2012. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak azért vagyok stresszes mert már volt 3 vetélésem :(
2012. jún. 3. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes és nem jártam eddig többet pisilni mint terhesség előtt.a mellem sem fájt eddig még. Minden ember más, más tünetek lehetnek. Én pl rendkívül fáradékony vagyok, és nagyon sokáig émelyegtem
2012. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most fogom tölteni a héten az 5.hetet és el is megyek szerdán egyből, mert meg akarom nézetni, hogy jó helyen tapadt e meg a többit úgyis csak a 6.héttől fogják látni.


Akinek volt vetélése az valahol normális, hogy aggódik!


Azt vedd figyelembe, hogy minden terhesség más. Én nekem novemberbe volt egy vetélésem akkor a cicijeim majd le szakadtak most meg semmi, aggódtam én is miatta, de van egy nőgyógyász ismerősünk és ő mondta, hogy ne foglalkozzak vele, hogy mi volt akkor és mi van most, de azért őszinte leszek ettől függetlenül van bennem félsz, mert ahogy itt mindenki már nagyon vágyik arra, hogy ott legyen a szíve alatt egy pindurka.

2012. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!