Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 24. -én elöntött a vér,...

Május 24. -én elöntött a vér, a kórházban a doki kémiai terhességet állapított meg, de ma halvány de látszódik a két csík, nem olyan erős mint 9. -én és 22. -én. De ott van. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Egy másik doki szerint ugyanis uh-n csak vastag méhnyálkahártyát láttak meg felritkulást,hogy kicsi a baba akkor meg 24 .-én elvetéltem.Addigra nem kellene kiürülni a szervezetemből a hcg szint?Ezt nem értem.34 napos a ciklusom,április 1.-én volt meg utoljára,és 24.-én véreztem.
2012. jún. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A test még hetekig pozitív lehet sajnos.
2012. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de már lassan 2 hete
2012. jún. 5. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt.

Sajnos a hcg-nek idő, amíg kiürül a szervezetből, nagyjából két hét, de lehet több és kevesebb is.

2012. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor azért érzem olyan erősen a terhességi tüneteket?a történet előtt ilyen nem volt
2012. jún. 5. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a tüneteket okozó hormonoknak is idő kell, míg kiürülnek. Sajnos ez ilyen. :( Egy hónapig is lehet pozitív a teszt.
2012. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy elmúlt a mensim már - volt a tesztem. Szerintem azért rákérdezhetnél a dokitól.
2012. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!