Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelhetek? Számolásban...

Tesztelhetek? Számolásban kérek segitséget?

Figyelt kérdés
OVULÁCIÓ mÁJUS 19-24IG. Együtt voltunk 20-21-22.-én szabályos 26napos ciklus mellett holnap kellene megjönni. Ha ma csinálok tesztet mutatthat már valamit....
2012. jún. 5. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még.Nekem a kimaradt után 2 nappal még negatívat mutatott.
2012. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Várj még két három napot, akkor kicsit biztosabb lesz! Tudom, hogy nehéz várni, de ha nega lesz menszi előtt, akkor lehet, hogy csalódott leszel. Ezt akarod? Inkább várj még pár napot, és utána ha pozi, akkor tök nagy lesz az öröm!
2012. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 28 as ciklusnál 2 nappal előtte clearblue teszt délelőtti pisiből (nem az első reggeliből) kimutatta...tavaly decemberben!

Most 28 hetesek vagyunk a kislányommal!

Kívánok neked is hasonlót!

Niki

2012. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NA JÓ...De kiváncsi lennék. Most talán akkor voltunk együtt mikor összejöhetett.
2012. jún. 5. 10:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a nem várt napján tesztletem halvány pozit, két nap múlva ismételtem meg. Szeritnem még várj.
2012. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja kimutatni. Nekem legalábbis kimaradt, vártam egy hetet, csináltam tesztet, negatív lett. Egy hónap múlva mutatta ki, akkor már elég erősen.

Ne izgulj.



22hkm

2012. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem más ok miatt is fontos lenne tudni... Gyógyszert szedtem Ultragestant a terhességem alatt gyógyszer nélkül még nem maradt meg babám:-((((
2012. jún. 5. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelhetsz egy érzékenyebb teszttel, legfeljebb ha negatív lesz, akkor azt még nem kell biztosra venni. Nagyon szorítok Neked! Írd majd meg hogy mi történt.
2012. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja nekem egyébként nemvárt napján esti pisiből 25-ös teszttel erős pozitív lett, szóval valószínű hogy 1-2 nappal korábban is mutatta volna, csak nagyon halványan. Utolsó válaszoló voltam
2012. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akinek olyan későn mutatta a teszt a babát, annak pedig valószínű hogy később volt a peteérése, tehát késett volna neki a mensi is, ha nem lett volna baba a dologban.
2012. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!