Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raerek szoptatos melltartot...

Raerek szoptatos melltartot venni ha mar "bedurrantak" a melleim, ha mar teli van tejcsivel? Kb. hany darabot erdemes?

Figyelt kérdés

A terhessegem vegen jarok, eddig nem kellett lecserelnem nagyobbra a melltartoimat, de gondolom a tejkepzödes eseten majd igen ... Addig meg nem vennek, hiszen nem tudom, hogy milyen meretbeli különbsegre szamithatok.

Nalatok ez hogy alakult?


2009. júl. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatósat vettem ( a terhesség végén) hanem ilyen vékony anyagút, ami tud tágulni is egy kicsit, szoptatni is lehet bármilyen melltartóban, csak félrehúzod és ennyi.
2009. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem már 1et,de a nö mondta hogy tartsam meg a blokkot,és ha nem lesz jó,akkor kicseréli nekem. Remélem már nekem nem fog nöni,mert már 3 számmal igy is nagyobb,mint volt. =)
2009. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz, mert nem nagyon lehet kiszámitani, mekkora kell majd, talán valami rugalmasat vegyél addig, sport melltartót, ilyesmi. Nekem pl 75B-ről 80D lett, ki gondolta volna?!
2009. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a terhesség utolsó heteiben vettem meg a szoptatós melltartót, egy számmal nagyobbat. Már az utolsó hetekben jobban esett abban aludni, nagyon kényelmes, főként a széles pántja miatt.

A szülés után is jó lett a mérete, de eredetileg úgy gondoltam, ha nem jó, akkor veszek egy nagyobbat és ez a kisebbik jó lesz majd később, mikor már nem szopizik annyit a kicsi és nem feszül úgy a cici sem.

Mivel jó lett a méret, így vettem még egy ugyanolyat és akkorát mint a terhesség utolsó heteiben vásárolt melltartó.

Így két darab melltartót használtam a szoptatás ideje alatt. Amíg az egyik mosásban volt(ami nálunk naponta történik, hiszen két gyermekünk van, most várom a harmadikat), addig a másikat használtam.

2009. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!