Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hós terhesen milyen időközön...

5 hós terhesen milyen időközönként és milyen intenzitással kell érezni a baba mozgását? én viszonylag ritkán érzem és inkább csak este, bár első terhesség és nem vagyok nádszálkisasszony nem tudom ez mennyit számit.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten éreztem először a baba mozgását. Akkor még csak néha és igen kicsi "kaparászást", apró bökdösést éreztem. Meglehetősen intenzív és erős rúgások csak a 30. hét körül jöttek. Most meg már néha úgy érzem, le akarja rúgni a lengőbordáimat. A 37. hétben járok most.
2009. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy ˝kell érezni˝.

Ez a baba temperamentumától is függ...van akinek lustibb a babája,van akinek aktívabb,és ezt még nagyon sok minden befolyásolja.Nincs megszabva,hogy na most 5 hónaposan pl.20-25 mozgást KELL érezni.

Minél nagyobb lesz,annál inkább fogod őt érezni.Nyugodj meg.

Boldog babavárást.


35 h

2009. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. kicsit megnyugodtam csak olvastam hogy figyelni kell mert szólni kell ha nem úgy mozog. 17 hetesen mozdult meg először.

Köszi!

2009. júl. 2. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ. Ha napközben pörögsz, intézkedsz, dolgozol, akkor nem figyel oda az ember az apróbb mozgásokra. Este viszont, amikor lefekszel, akkor jobban érezheted, mert te is lenyugodtál és jobban koncentrálhatsz a babára.
2009. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!