Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18-19 hasi ultrahang előtt...

A 18-19 hasi ultrahang előtt is teli hólyag kell vagy ekkor már látja a méhet? Vagy ilyenkor a babát vagy a méhet nem lehet látni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig kiküldtek hasi uh-ról ha tele volt a hólyagom, már az elején is (sosem csináltak hüvelyit).
2012. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem telivel, mert ezt tanácsolta valaki. Doki megmondta, soha többet ne csináljak ilyet, mert alig lát valamit.
2012. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én pont úgy tudtam, hogy a hasit jobb teli hólyaggal csinálni... Lehet csak régen volt így, a régebbi gépekkel? Nem tudom... :/
2012. jún. 6. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Magánrendelőbe jártam, úgy indítottunk, hogy pisi vizsgálat, vérnyomás-testsúlymérés. Így üres hólyaggal mentem mindig a vizsgálóba.
2012. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején még fontos a teli hólyag, mert nincs elegendő magzatvíz.

A 18. heti UH pont határeset, utána viszont már tuti nem kell szorongatni, elmehetsz előtte pisilni.


Pont 2 hete kérdeztem meg ezt a szonográfustól a 12. heti UH-on.

Ott sajnos alig tudták megvizsgálni a babám, mert előtte fél órával pisiltem és alig látszódott.

2012. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a méhet így is lehet látni? Mármint a méretét megtudja nézni vagy egyáltalán nem látszik ilyenkor a méh?
2012. jún. 6. 21:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem most az érdekel, hogy a méh méretét így is látja, csak a babát nem?
2012. jún. 6. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen mentem 4d-re, és kifejezetten kérték a teli hólyagot. Amúgy nem értem, miért olyan fontos a méh mérete?
2012. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!