Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy nagyobb?

Lehetséges, hogy nagyobb?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hatalmas ba.romságot kérdezek, de szerintetek lehetséges hogy a vègét járom nagyon? Tehát...a párom külfoldon dolgozott akkoriban amikor teherbe estem, havonta 2 napot volt itthon kb. Egyszer oktober 29.én voltunk együtt,egyszer pedig menzesz utan vhogy november 20.a környékén. Mivel pcos voltam, ezért november elején cickafarkfü ülöfürdöt vettem, hogy megjöjjön es el is muljon mire a parom hazaér. A doki szerint kb nov.25 fele eshettem teherbe,de én nem 31,hanem min.33-34 hetesnek érzem magam. Lehetseges ez? Lehetséges hogy oktoberben fogant? Kicsit félek mert lehet hogy közelebb van a szülés mint azt várnám.
2012. jún. 7. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

És ezt a két hét különbséget mégis miben érzed magadon? :)))


Persze, lehetséges egyébként, de az is lehet, hogy nem... Én is PCOS-es vagyok, baba a menstruáció utáni 3. napon fogant, és őt a 12 hetes uh-n korrigálták is, mert nagyobb volt - korrigált, uh szerinti betöltött 40. héten született. Ha nagyobb lenne, akkor is max. egy héttel, ez a világon semmit nem jelent.


Azt meg, hogy hogyan lehet x hetesnek érezni magad, nem annyira értem. :D

2012. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plusz ha jól értem, az októberi aktus után meg is jött...Akkor?
2012. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen megjött, de lehet hogy csak a cickafarkfü hatására. Tiszta dili vagyok igaz?
2012. jún. 7. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, picit. :) De mindenki bedilizik terhesen. :)) Nem nagyobb ő annyival, ne aggódj. :)
2012. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor menzesz utan eshettem teherbe? Tehát akkor augusztusig ne parázzak annyira :) koszonom.
2012. jún. 7. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól mondta a doki. Egyrészt meg is jött, másrészt meg több hetet nem lehet elmérni a baba korát illetően, mert az elején még elégé egységesen fejlődnek. Nyugi, és további boldog babavárást!
2012. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!