Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt barna hüvelyi...

Terhesség alatt barna hüvelyi folyás, normális?

Figyelt kérdés
2 hete voltam dokinál aki azt mondta,hogy kb.5-6 hetes terhes vagyok.Rákszűrést csinált.Azóta barna hüvelyi folyásom van és néha fáj a hasam.Visszamentem hozzá pár napja és azt mondta,hogy ez teljesen normális dolog citológia után.A kérdésem az lenne,hogy szerintetek is normális a barna folyás? Én nagyon félek!
2012. jún. 8. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A barna folyás terhesség alatt soha sem normális. Én rögtön orvoshoz fordultam, a 7. héten, gyógyszert is kaptam azonnal, veszélyeztetett lettem és pihennem kellett.

36 hetes kismama

2012. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
három orvos nézett meg pár napon belül,mind a három azt mondta,hogy ne aggódjak,mert ez normális,de már kb.2 hete van a folyásom és nem adnak semmit.szedem az elevitet,panangint folsavat. Mit tegyek még?
2012. jún. 8. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja nem normális. Az viszont igaz hogy rákszűrés után lehet ilyen folyás, na de nem 2 hétig. Szerintem menj be az ügyeletre kórházba.
2012. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bemegyek az sztk-ba remélem szerencsésebb leszek és nem hajtanak el azzal,hogy ez normális.
2012. jún. 8. 11:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült kapnod támogató gyógyszert. Nekem is azt mondták a rákszűrés után normális, 2 hete apró barna foltok, 8 hetesen szívhang leállás, majd missed ab! Szóval ennyire normális! Semmilyen vérzés, barnázás, folt nem normális!!!
2012. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most már tiszta ideg vagyok.Miért hajtanak el azzal,hogy minden rendben van?Recept nélkül nem lehet ilyen gyógyszert venni?
2012. jún. 8. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adnak ilyen gyógyszert recept nélkül. Elhajtani nem fognak, illetve nem lenne szabad, egy UH-t biztosan csinálnak, menj csak el nyugodtan.
2012. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Kérdező! Semmiképpen ne haqyd magad elhajtani, ha kell fenyegetőzz hogy feljelented őket ha nem látnak el. Én már azt a három orvost is megrángattam volna ha olyat mondanak hogy normális 2 hét után a barnázás.

Mindenesetre nyugodj meg, tudom hogy nehéz, de hidd el a kisbabádnak sem jó ha idegeskedsz. Minél előbb menj SZTK-ba vagy ügyeletre.

Sok sikert kívánok!

30 hkm

2012. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom, igaz csak 3-4 csep, két napig, és a 4.héten volt ez. 2 hét az már szerintem sem normális. Menj ügyeletre,és kérj utrogestant, ha nem adnak, menj másik ügyeletre.
2012. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap voltam az ügyeleten csináltak ultrahangot: az uterusban egy 23,3mm-es petezsák látható embrioval.Szívműködés detektálható.Crl:6,9mm.Állítólag minden rendben van,napi 3*2 panangin 1*elevit 1*folsav javasolt és sok pihenés.Szerintetek?
2012. jún. 9. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!