Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek hogy babát vártok...

Éreztétek hogy babát vártok mielőtt a pozitív teszt is megerősítette volna?

Figyelt kérdés
mik voltak a jelei?

2012. jún. 8. 12:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én a 2. 3. gyerkőcnél.vagyis a 3. csak nem rég bizonyosodott be.:)hányinger,feszültség,szédülés,rossz közérzet és az össze vissza evés :DDD
2012. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én nem éreztem, pedig már barnáztam és görcsöltem mensi előtt is. De nem tudtam, hogy ez baba.
2012. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Az első perctől kezdve ösztönösen tudtam, erre nem lehet más szót mondani, sőt a férjem is.

Másrészt azt éreztem, hogy más lett a méhem "állaga", s bár mindjárt meg jön érzésem volt, mégis máshogyan, mint szokott.

Ezen kívül érzetem a beágyazódás nyilallásait is, s az is teljesen újszerű élmény volt.

2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Igen.

Előtte sosem volt rózsaszínes folyásom, most volt. Az egyik kisboltban megcsapott a friss péksüti illat. Csoda, hogy bent bírtam maradni, pedig legszívesebben kiszaladtam volna. :)

Mellnagyobbodás(olyan mintha lufik lennének a melleim, még mindig), mellérzékenység.

2012. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem, azt éreztem, hogy most tuti nem.


A ciklus 3. napjától egy fogászati műtét miatt nem voltunk együtt a 24. napig (eléggé durva műtét volt :D), ilyen azelőtt soha nem volt, azt gondoltam, hogy na most ebben a szerencsétlen hónapban ezer százalék, hogy nem.


Aztán barnáztam is kicsit (a férjem mondta, hogy ez tuti beágyazódási vérzés - ő orvos egyébként, de én akkor is azt mondtam, hogy ő tuti megőrült :D), a ciklus vége felé pedig már mindentől hánytam, de még ekkor sem gondoltam erre valahogy, mert annyira, de annyira tökéletesen kizártnak éreztem.


Most épp a kiságyában alszik... :)

2012. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan olyan tüneteim vannak most mint az első írta,kb 3 napja,hétvégén kellene megjönnie mensimnek.Nem baj ha jön a baba,bár csak nyár végére terveztük a babaprojektet.Szoktunk védekezni gumival,de ebben a hónapban egyszer nem védekeztünk,úgy gondoltuk ennyitől nem jön össze.Hát valószinüleg még is összejött,majd jövő héten tesztelek.Az előző terhességem is ilyen tünetekkel kezdődött,akkor nem gondoltam terhességre mert az első próbálkozos hónapunk volt még is az volta,a kisfiam már lassan 4 hónapos lesz :-)
2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én éreztem, egyértelműen, de már akkor amikor megfogant. Semmit jele nem volt, tehát nem görcsölt, nem folyt, egyszerűen tudtam. A mensim megjövetele előtt már teszteltem, és pozitív is lett. Ez a 2. baba, az elsőnél nem éreztem ilyet.
2012. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem csak utólag állt össze a kép,hogy mitől is,de én nem tipikus terhes tüneteket észleltem,hanem a "lelkivilágom" vált furcsává.Soha nem tapasztalt belső-nyugalmat éreztem,ami váltakozott feltűnően pattanásig feszült,ideges(ok nélküli)állapottal időnként.Nagyon fura volt,fogalmam sem volt róla mi lehet velem,ez kb két hétig tartott,aztán nem jött meg.Tervezett baba egyébként de más tüneteket figyeltem :)
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az elsőnél semmi, csak az elmaradt vérzés és később a nagy pocak volt a terhesség jele, végig fitt voltam.

Na aztán a másodikkal megszenvedtem. Étvágytalanság, émelygés, fáradékonyság, nyűgösség, gyengeség. Akkor gyógyultam fel egy betegségből, azt hittem azért van. Sőt, vérzésem is volt, aztán puff.

2012. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél tudtam hogy terhes vagyok már a teszt előtt, sőt már az esedékes mensi előtt.

Az elsővel nem bírtam meginni a kávét, a szagát sem, pedig előtte 3-4-et ittam naponta, plusz annyira feszült a cicim mint még soha, rendesen fájt, és a mellkasomon láthatóvá váltak az erek, ami előtte soha nem volt.

A másodiknál mensi előtt 1 héttel szabályosan evési rohamok törtek rám. Épp nyaraltunk, én először nem is figyeltem rá, a férjem jegyezte meg második nap, hogy hova fér belém ennyi kaja. :)) Plusz a nemvárt napján este már hányingerem volt, ami aztán véget sem ért a 20. hétig. De pl az elsőnél fellépő tüneteket a másodiknál nem produkáltam. Ennek ellenére akkor már tudtam, hogy terhes vagyok.


Mindkettő tervezett baba volt.

2012. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!