Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Strandolhatok?...

Kismamik! Strandolhatok? Holnap elutazunk a családdal. A strand bevan tervezve (nekik).

Figyelt kérdés
Fürödhetek strandon? Nem meleg vizbe gondoltam. De tudom nagyon rossz lenne ha én lennék a "csomagok örzője"és nem pancsizhatnék egy kicsit. Ti voltatok strandon fürdizni? 15 hetes vagyok
2009. júl. 3. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én voltam a doki akkor azt tanácsolta használjak tampont amíg vízben vagyok és ha kijövök a vízből cseréljem le a bugyit szárazra meg a pocakomat ne érje közvetlen napsütés imádtam kismamaként átadni magam a víznek de én kerültem a medencés strandokat inkább természetes víz a medencétől jobban aggódtam
2009. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Mivel én paragép vagyok ,ezért nem fürdenék, sőt, én már akkor sem mentem bele mikor még csak tervbe volt, pedig voltunk strandon, de féltem hogy elkapok valamit.Hisz gondold el mennyi fajta ember belemegy a vízbe, mindenféle bajjal, kórral, és ott fürdik melletted, fene tudja mi a baja.Szóval én ilyen félős vagyok, de ha te nem vagy ilyen gyáva akkor te döntsd el, de szerintem ki lehet bírni ezt a pár hónapot hogy nem tesszük a bébit ilyen meg olyan veszélynek.Én már így is úgy mennék strandra, pedig tudom hogy csak parti őr leszek, de jó lenne már nézelődni egy kicsit a hűvösbe.

A jövő nyarat meg már nagyon várom hogy én is lubickolhassak, hisz halak jegyű vagyok, imádok úszni.

Én már tavaly is mikor csúszdaparkba voltunk bele sem mentem egyik medencébe sem, mert féltem hogy ha baba van akkor elkapok valamit és hát ezt nem akartam.Persze rá egy fél évre lettem babás, de ki gondolta volna.

Most meg már a 20. héttől vagyok nyitva, így meg már teljesen kilőve.

Kérdezd meg a dokid.

2009. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
14:57-es pont a bacik és a fertőzések kizárása miatt mondta a dokim a tampon használatot.Ha ennyire parás vagy ahogy írtad akkor mindentől meg kellene fosztania magát az embernek amíg várja és amíg "Hordja" a babáját?Szerintem nem, megértelek mert nyitott a méhszájad, oké, de ha már most ennyire parázol mi lesz ha meglesz a baba?Lepontozhatsz de csak a véleményem írtam le.
2009. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
nekem a strandal az a bajom hogy egyik viz meleg másik hideg!Én nem mennék bele de te tudod te döntésed te gyereked!
2009. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
nem, semmikepp sem!
2009. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

15 04 es, hát éppen most nem rólam van szó hogy én ilyen parás vagyok, a kérdező kérdezett, és én leírtam a véleményemet, amit szerintem sokan osztanak, de te csak nyugodtan pancsizz a mindenféle medencében, és ne csodálkozz ha hamarabb indul a szülés fertőzés miatt.

Én inkább félek mint megijedek.A higénia nálam meg nagyon fontos, tampont meg nem dugdosok ilyenkor,sokat nem is ér, mert megszívja az is magát a vízzel, sokra nem mész vele, jó a dokid.

Máskor meg maradj meg a kérdésre adott válasszal, és ne más magára adó kismamákat szekírozz jó?

Második voltam.

2009. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, én egy hete voltam fürdőzni pesten az aqua worldben. Nem kaptam el semmit, ma voltam méhszáj vizsgálaton, és teljesen zárva a méhszáj. Mivel te 15 hetes vagy, akkor még neked sincs nyitva szerintem, az durva is lenne szerintem. Tehát ezezk alapján menj nyugodtan, a babádhoz nem jut el semmi. De ha alapból olyan mindent elkapós vagy, akkor tényleg ne menj. Én nem vagyok ilyen... kop-kop-kop. Az én dokim azt mondta az úszástól nincs jobb terhesen. Holnap mi is megyünk pancsizni mellesleg. Teher mentesíti a hátad, lábad, jó a lelkednek. Menj csak pancsizzatok!!!!!!!
2009. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Reggel voltam a dokinál,persze elfelejtettem megkérdezni tőle a pancsizást.megvizsgált,a méhszájam zárva van.Köszönöm a válaszokat.sok boldogságot!
2009. júl. 3. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
én belementem, kb. térdig, azon kicsit fölül, labdáztunk, beszélgettünk. Kell az élmény! Utána sokat vagy a lakásban.
2009. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves 15:57-es ahogyan Te is én is a saját véleményemet írtam le, és ha normálisan elolvastad volna éppen nem a medencés strandot ajánlottam,DE! szerinted miért találtál ki kismamáknak a vízi tornát?talán hülye az is aki ezt csinálja?Nem megbántani akartalak, DE! akkor is röhejnek tartom hogy előtte se mentél vízbe nehogy "babás" legyél.
2009. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!