Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a dr Lukács...

Debrecenben a dr Lukács János-hoz jár valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikusnak találom,csak nem tudom,hogy mennyiért vállal kismamákat?!

Persze valahogy rá fogok kérdezni,de azért szeretném tudni legalább kb mennyire számítsak.


2012. jún. 11. 12:21
 1/4 Molnárné Tóth Anita válasza:
Szia! Én a harmadik babámat szülöm nála, most nyitotta meg februárban a magánrendelőjét a Veres u. 24. alatt. A terhesgondozás 7000 ft. Én tökéletesen megvagyok elégedve vele. A szüléseknél egyszer sem kérdeztem rá, hogy "mennyibe kerül" (az elsőnél nem is ő volt az orvosom, csak az pont nem ért rá és Lukács volt ügyeletben), én mindig annyit adtam, amennyit tudtam. 20-30000ft. Tudom ez nem sok, de csak ennyit tudtam adni, mégis annyira kedvesen bánik velem a mái napig, mintha milliókat adtam volna neki.
2012. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2012. jún. 15. 07:59
 3/4 Molnárné Tóth Anita válasza:
Nincs mit, szívesen válaszolok még ha van más kérdésed is, vagy érdekel még valami. Első baba?
2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy nem válaszoltam,de 16.-án megszültem és véletlenül pont a Lukács doktor úr volt ügyeletben!

2. gyerekem és sajnos ő is kora baba lett.

Azért köszönöm a válaszodat!

2012. júl. 12. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!