Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesek, hogy vagytok?...

22 hetesek, hogy vagytok? Kisfiú vagy kislány lesz? Van válaszott orvosotok? Vásárolgattatok már?

Figyelt kérdés
Aki egy kicsit ért a dolgokhoz: ...placenta kissé cystikus szerkezetű...ez mit jelent? Szonográfus hölgy és az orvos is azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, nem komoly dolog. Pocakkal hogy álltok? Van már?
2012. jún. 12. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

23hetesek lettünk tegnap :)


Pocak van, rendesen :)

Vásárolgattunk, sőt, a szoba már majdnem be van rendezve :)

A 18hetes genetikai UH-n fiúnak mutatta magát, és azóta már 3x is, reméljük így is marad :) Van saját dokim igen, pont ma megyünk hozzá. Jövőhéten meg a cukorterhelésre.


Egyébként minden rendben,ma voltam védönőnél, még mindig 4 kilóval kevesebb vagyok mint a terhesség elött. Büszke voltam magamra :)



Mesélj Te is :)


23hkm

2012. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól vagyunk, minden rendben. :) Tegnap voltunk ultrahangon, ott eléggé biztosra állította a hölgy, hogy kisfiú. Kalimpál, ficereg rendesen, néha egész nagyokat rúg. Mi még csak nézelődtünk, de nem vettünk semmit. :) Úgy vagyunk vele, hogy majd, majd... (ebből persze úgyis rohanás lesz, de mindegy) :) Eddig 4 kg-ot híztam, védőnő nem mondott rá semmit, gondolom akkor oké. Pocakom az alig van, helytakarékos a baba. A régi nadrágjaimat hordom, egyenesen járok, nem látszik. Ha lefekszem, csak akkor tűnik fel, hogy a csontok közül kiemelkedik egy dudor. :) További jó babavárást mindenkinek. :)
2012. jún. 12. 12:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ti vettetek már babakocsit? Ha igen, milyet?
2012. jún. 12. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez szuper :) Kukacos nektek is :)


Igen, egyébként sokan meglepődnek mikor mesélem, hogy néha olyan erőseket rúg, és ha elfekszem látszik, hogy hol nyomja ki magát. Pedig még olyan kicsinek gondolom :)


Nemsokára megyünk 4D babamozira, már alig várom :)


Megmutatom milyen kocsit vettünk:


[link]


És a pocak múlthéten:


[link]

2012. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szép a szobája. :) Az olyan típusú babakocsi szimpatikus, bár még meg kell majd tapogatni, menni kell vele pár kört. :) Viszont úgy tudom, hogy teljesen szétszedhető, a sportrészt, mózest külön lehet rápattintani..így a szállítása pl. hogy megoldható? Nekem nincs ilyen pocim, terhesnek se nézek ki, a boltban nemrég megkérdezték, hogy ajándékot jöttünk venni?
2012. jún. 12. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehéz volt a babakocsi választás. Voltak szempontok, illetve abban biztosak voltunk, hogy 3 fukciósat szeretnénk. Sokat autókázunk, annak tökéletes a babahordozó, viszont ha hosszú kényelmes sétára megyünk akkor a mózes lesz a nyerő.

Ez egy Anmar Hilux egyébként.


Nekünk nagy autónk van így a mérete nem okoz gondot, meg amúgy is masszív kocsit akartunk. (családi ház, és nem kell cipelnem, maximum a csomagtartóba berakni).

Nekünk a csomagtartóban elfér simán. A mózes nem lehet rajtahagyni, mert úgy nem lehet összecsukni a vázat, viszont a váz viszonylag kicsire összecsukódik, a kerekei még be is fordulnak a váz alá.Volt hozzá pelenkázó, és mindenhez adtak lábzsákot is.

Viszont nem egy könnyű kocsi- ez tény. :)

2012. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, a hordozót és a sport részt viszont rajta lehet hagyni, azokkal össze lehet csukni. Kipróbáltunk minden verziót :)
2012. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tájékoztatást. :) Boltban néztünk ilyen stílusú kocsit, a páromnak nem tetszik, mert "kicsi", ő valami nagy, masszív kocsit akar (mintha ő feküdne benne) :))
2012. jún. 12. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, kisfiam lesz. Jó nagy már a hasam, le sem tagadhatom, hogy babát várok.

Nem kell vennem túl sok mindent, mert van két nagytesó is.

Jó babavárást nektek!

2012. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sziasztok!


nálunk kisfiú lesz, eddig elég egyértelműen látszott az Uhkon.

nekem pár ruhadarabom van, kapok a sógornőimtől még a nyáron kinőtteket, úgyhogy azokat nem nagyon veszek. babaszobának most szeretnék majd nekiállni 1 hét múlva, mert még vizsgaidőszakban vagyok és egyszerűen ez kiveszi minden energiámat:( de a férjem kinézett egy jó asztalost, akivel szeretné csináltatni, mert szeretjük a kézműves dolgokat (a család is egyébként művészfamilía). babakocsit rendeltünk pár hete, az hamarosan meg fog érkezni, ez közös döntés alapján stokke-ugyanis a férjem is belszeretett mikor kipróbálta, ez sötétlila, szval ha "átváltozna" a bébike akkor is jó, meg persze a köv. gyereknek majd. aztán majd öröklök még ilyesmit hogy mellszívó..stb. barátnőmtől, szval azt sem veszek..

választott orvosom van, épp a szülésznőt próbálom napok óta elérni, akit a dokim ajánlott, hogy egyeztessek vele, eddig nem sikerült:( jó lenne, mert vele szeretnék szülni. holnap reggel megyek cukorra.

és amúgy minden rendben velünk, jól vagyunk, csak a jelenlegi időszak kicsit lezúz, szval most elég fáradt vagyok a hajtás miatt, de majd kipihenem magam utána.


ja, pocak az nekem van rendesen, eléggé látszik, és mostanában nő mint a bolondgomba:)

2012. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!