Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van olyan, hogy a...

Szerintetek van olyan, hogy a doki átveri a kismamát a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi 6. hónapban tudtuk meg (4D), hogy lányunk lesz, de akkor sem mondták 100%-ra.

Még az utolsó uh-n se bírták eldönteni. Éppen emiatt unisex ruhákat vásároltunk össze. Bár én mindig is éreztem, hogy lányunk lesz.


Amikor császároztak, akkor megkérdezték közben, hogy fiút vagy lányt várunk?! Mondtam, hogy úgy tudom leányzó.. remélem is, mert csak rózsaszín cuccaink vannak. Erre elkezdtek nevetni.

Pár perc múlva felsírt és az orvosunk közölte, hogy gratulálok, egészséges.

Majd rákérdeztem, hogy oké .. minden rendben vele, de fiú lett végül vagy lány?!

Erre mondták egybehangzóan, hogy csodálatos kislány :))

2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel neki, nem bízol benne, akkor menj el uh-ra máshová is.
2012. jún. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hiszek neki, biztos nem ver át.
2012. jún. 13. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!