Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mentetek először...

Hány hetesen mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem emlékszem,hány hetes voltam,amikor anyukám orvoshoz vitt.
2012. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen mentem,amikor már lehetett látni egyértelműen a szívhangot.
2012. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen, de ráért volna 1-2 héttel később is, mert akkor még csak a petezsákot lehetett látni, szívhangot még nem lehet hallani.
2012. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6-7
2012. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen mentem, akkorra hívott be az orvos!

Lehet, hogy nincs értelme ilyen korán menni mások szerint.

Tény, hogy "csak" a petezsák látszik!

DE!!! És ami fontos, hogy azt is meg tudja állapítani az orvos, hogy jó helyen tapadt-e meg, hogy nem méhenkívüli!

És ez is lényeges!

Tény, hogy nekem is mondta, hogy ez még nagyon korai terhesség, még bármi lehet belőle, de jó helyen van, és szép vastag a méhnyálkahártya!

Utána 3hét múlva hívott vissza, amikor már 8hetesen hallottam életem legszebb hangját, a babám szívhangját!! :)

30hkm

2012. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az utolsóhoz!!!! Én rendszeresen járok orvoshoz, és nekem a pozi teszt után egy héttel már mennem kell, hogy megnézze, jó helyen tapadt -e meg, illetve hogy nem kell-e progipótlás!!!
2012. jún. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5,5 hetesen mentem először azért, amit előttem is írtak, hogy jó helyen tapadt-e meg.
2012. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 hetesen voltam, de ekkor még nem láttak szívműködést, így 2 hetet végigizgulhattam.


Következő várandósságom alatt biztos kivárom a 7. hetet ha amúgy minden rendben lesz ( nincs vérzés stb.)

2012. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hetesen mentem először, teljesen panaszmentes voltam addig is és azóta is :)folsavat és magneb6-ot szedtem, amint + lett a tesztem.
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!