Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 30-31. hétre szült,...

Aki 30-31. hétre szült, meddig voltak kórházban a picivel? Minden rendben volt vele?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
erre sajnos nem tudom a választ.de az nagy baj hogy ha akkor szülöd meg a picit.miért kérdezted?
2012. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, egy ismerősöm miatt kérdem, mert csak annyit tudok hogy elvitték a mentők, mert baj van a picivel, elérni nem tudom az apukát, és 300 km-re vagyok tőlük :/ Aggódom
2012. jún. 20. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővérem 29+5 napra szülte a kislányát. 6 hetet voltak kórházban. A terhességi héthez képest nagy súllyal született a kislánya, 1640 grammal.
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!
2012. jún. 20. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
A korán voltam az ikrekkel ( ők 35+5 hétre jöttek), akkor volt ott több baba is aki ekkor született, nem volt velük gond, csak kicsik voltak. 1400-1600 gr körül, gépen voltak eleinte, de már szopiztak is pár nap után, és szondán táplálták őket mellette. Nagyon ügyesek voltak, pár hetesen már többet szopiztak mint a fiaim sokszor, egy szobában voltunk roomingban, mikor már kiadták őket. Biztos hogy hetekig kórházban lesznek, de ilyenkor már nagyon jó esély van hogy semmi baj nem lesz.
2012. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj mert 30-36 hét közötti babák fejletek,csak sulyok van ami kicsi,de ha megszületnek,idekint behozzák a lemaradást
2021. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!