Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 21-én volt együttlét és 24...

Ha 21-én volt együttlét és 24 az ovum sikerülhetett a megtermékenyítés? Van akinek így is összejött és mi lesz vagy lett a bébi neme? Nagyon reménykedem benne hogy bac lesz.

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat baba lesz:)
2012. jún. 25. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég kicsi az esély.

Nem tudtok többször együtt lenni a félidőben?

2012. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsi az esély. Meg ne legyél már ennyire ráfeszülve. Ovu elött meg ilyenek. Próbálkozzatok, és majd jön....nem kell görcsösen akarni....



25hkm

2012. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk így jött össze, ovu teszt és hő szerint ovu kedden, utolsó együttlét szombat éjjel. KIsfiam lett:)
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült! könnyen mondják már terhes nők,hogy ne görcsölj,hidd el átérzem mennyire nehéz nem erre gondolni..én is minden hónapban minden nap ezen agyaltam,harmadik próbálkozásra mégis összejött!
2012. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is kisfiam lesz :)
2012. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak ciklus.hu-n láttam hogy félidőben vagyok és lehet hogy akkor lesz peteérésem, és elötte 2nappal együtt voltunk és meglett a baba:-) egyetlen egy próbálkozásból. Szóval nincs kizárva nálatok sem :-) sok szerencsét
2012. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!