Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember végére babát váró...

Szeptember végére babát váró kismamák, hogy vagytok? Kislány, kisfiú, név, vizesedés, hízás?

Figyelt kérdés
Nálunk kisfiú lesz, eddig nem vizesedem, kb. 4 kg-ot híztam és Csanádnak fogják hívni.

2012. jún. 26. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia


Mi szept. 23-ra várjuk és kislány lesz, Lilla Zsófia. Már van egy kisfiunk, ő 3 éves. :)

Én kb 3 hete vizesedek, dagad nagyon a bokám és egy pár napja a kezem is . Kb 2 kiló plusznál tartok. Pénteken voltam az orvosmnál és a kicsi lány kb 980 gramm. :) Jó nagy a pocakom, így már kicsit nehezebben mennek a dolgok és könnyebben el is fáradok. Múlt szerda óta vagyok itthon, addig dogloztam. Jövő héten kezdjük a festést. Már nagyon sokminden megvan a picinek. A festés után rendezzük be a gyerekszobát.


Sz.

2012. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én október elejére vagyok kiírva,de a doki szerint előbb lesz meg mert nagyobb a koránál.Köszi jól vagyok.Te kedves kérdező hogy vagy?Kislányunk lesz és Emilia lesz a neve.Én még nem vizesedek,és kb 4-5 kg-ot híztam.Ja és a babám ott a 800-850 grammnál tart.25 hkm

2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, szeptember közepére vagyok kiírva. Eddig 15 kilót híztam, múlt héten 1.300 gr volt a babám. Nem vizesedem, jól érzem magam. Kisfiúnk lesz, Márk Dominik lesz a neve. Van egy 16 hónapos kiscsajszink, Vele vagyok itthon, pihenésre nem sok idő jut az örökmozgó kislányom mellett,de sebaj, élvezem:) Sokszor fáj azonban a derekam meg nehezen veszek levegőt ha vízszintesben fekszem+ egyre jobban ég a gyomrom.
2012. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziaa!


Szeptember utolsó hetére vagyunk kiírva :)


Nagyon jól vagyunk, a nagy meleget kicsit nehezen viseltem, de lekopogom egész jól. Egyáltalán nem vizesedek, és nem híztam még, kevesebb vagyok 4 kilóval a terhesség elötti súlyomnál.

Kisfiú lesz az Életem, Máténak fogják hívni.


Jövőhéten megyünk Apával 4D-re igy akkor tudom meg most kb. hol tart súlyban és mindenben, de már alig várom, rettentően izgulok, sose lesz jövőhét :)



25hkm

2012. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, nem fejeztem be a mondatot :)


Tehát, lekopogom egész jól vagyunk....- így hangzott volna :)


25hkm

2012. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük mi is jól vagyunk, mi is jövő héten megyünk 4D-re.
2012. jún. 26. 08:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 09.27-re vagyok kiírva.
2012. jún. 26. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:

szia! mi szeptember 28-ra várjuk a kisfiúnkat, aki a férjem szerint Attila lesz, de még nem tudom, hogy fejet hajtsak-e ennek a névnek. Vizesedés nuku, szerintem korai is lenne még, hízás az durva, 13 kg.. de már egy hónapja semmit nem híztam, így ez csak az éhségrohamok miatt szökött fel, azóta odafigyelek. nagyon-nagyon várom már, hogy megszülessen a baba, mert kezd az áldott állapotból valóban terhesség lenni. nehéz már kikelni az ágyból, úgy feküdni, hogy jó legyen, lépcsőzni, mosogatni és egyéb hasonló dolgokat csinálni. annak viszont roppantul örülök, hogy rengeteget mocorog a baba. a szüléstől eddig nem féltem, mostanában tudatosult bennem, hogy mi is vár rám.. hát annyit mondok, hogy szeretnék minél előbb túl lenni rajta. egyébként jól vagyunk, hála istennek nincs az a dög meleg, így el tudnék lenni egész nyáron, de úgysem lesz ekkora szerencsénk.. :)

boldog babavárást Neked és sok örömöt a kis Csanáddal!

27 hkm

2012. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szeptember 24-re vagyok kiírva, kisfiút várok, aki úgy néz ki, hogy Baltazár lesz. Már van egy majdnem 4 éves kisfiunk. A bokám nagyon dagad, amúgy teljesen jól érzem magam, nagyon élvezem a pocakomat. :) A fiam mellett nem nagyon lehet pihenni. Nem tudom pontosan mennyit híztam, mert a védőnőnél kb. 4 kg-val többet mérnek, mint amit a saját mérlegen, úgyhogy csak saccolni tudom, hogy kb. 13-15 kg-nál tarthatok. Az első fiammal 13 kg-ot híztam. 4D-n voltunk 3 hete, akkor már 900 gramm körül volt a pocaklakó, de néhány hét múlva újra megyünk! :) Még 2,5 hetet dolgozok, aztán maradok otthon szülésig.


Mindenkinek nagyon boldog babavárást és jó egészséget kívánok!!!

2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi 24 hetesek vagyunk.:) Nem vizesedek, de ezzel még ráérek még. Néha a petefészkemnél szurkál, ez az ami megijeszt kicsit, de máskülönben minden rendben. Nektek szokott szurkálni? Én 6 kg-ot híztam, főként az elején, mert 3 hónapot feküdnöm kellett az elején. Hamar elfáradok, de szerencsére tudok pihenni. Van egy 3 éves kisfiam, aki tündéri, mindenben segít nekem.
2012. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!