Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg itt mindenki csini,...

Tényleg itt mindenki csini, tökéletes kismama, senkin nincs felesleg?

Figyelt kérdés

Komolyan elgondolkoztam, tegnap írt ki valaki kérdést,hogy sokat hízott-e,és leírta a kezdősúlyát magasságát.

És olyan sokan írták neki,hogy bizony bizony van rajta felesleg bőven, és sok az a 10 kg hízás.


Kicsit magamra vettem én is, mert hasonló paraméterekkle rendelkezünk, és idáig senki nem mondta hogy kövér lennék nem is érzem magam annak. Azért mert valakin van 3-4 plussz kg az már rényleg olyan szörnyűű


2012. jún. 26. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok kismama, de nekem a kezdősúlyom 47kg volt, szülni 65kg-mal mentem. 18kg, na ez tényleg sok egy kissé. DE senki nem mondta volna meg, hogy mennyit híztam...:) Mindenkin van felesleg! Majd lemegy. :) És ezt már csak halkan jegyezném meg, de menjen a búsba, aki egy kismamát a súlyával szekál. Én mindig megnézem a kismamákat, és szerintem nagyon csinosak, szépek. Súlyfelesleggel is!!!
2012. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 kg-t híztam terhesség alatt, de nem érdekelt ki mit mond. Egyszer megpróbáltam figyelni arra mit eszem, és 1 hétig szédültem, rosszul voltam. Nem terheseknek való a koplalás.
2012. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg magadat, vagy a pocakodat másokhoz hasonlítgatni. Nem vagyunk egyformák, a babáink sem azok, a terhességünk sem.

Egy darabig Én is így voltam, vajon elég nagy-e a pocakom, utána úgy éreztem túl nagy stb. Aztán rájöttem csak magamat stresszelem vele :)


A barátnőm 10kilóval kevesebbel kezdte a terhességet mint Én (ugyanolyan magasság), Ő hízott már 14 kilót (28hetes), Én 25 hetes vagyok, még mindig nem híztam, kevesebb vagyok 4kilóval mint a terhesség elötti súlyom. DE! Én felesleggel kezdtem, nem is kevéssel. Nálam volt miből elvennie a babának. Aki 45-50-55 kilós alapból is, annál teljesen természetes hogy akár a 25ik hétre is van rajta már jó pár plusz kiló. Nem kell ezzel foglalkozni.


Te is úgy vagy szép ahogy vagy :)


25+2hkm

2012. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 krisztivan ***** válasza:
100%

Nagyon csini,tökéletes anya vagyok:-))+ 15 kilóval:-))

Tényleg az a legfontosabb hogy vad idegen,arctalan és névtelen valakik mit mondanak?

Engem jobban izgat,hogy a párom,barátaim mit mondanak.Ja,hát már Ők is mondták,hogy "van mit fogni" ,és próbálok tenni is ellene:-))De magamért és a családomért ,nem a szomszéd Bözsike miatt:-))

2012. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a sülyfeleslegem!!!!Rajtam is van ám +kg.Ne aggódj,nem csak te vagy egyedül igy ezzel! Kérlek szépen akinek nem tatszek ne nézzen rám!Nem???24 hkm
2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ez miféle kérdés? Én 50 kg-val kezdtem a terhességem, most a 27. Hétre 13 kg-val vagyok nehezebb és nagyon is jól érzem magam. Nekem az orvosom szólt be,hogy ennyit hogy hízhattam és hogy tegyem magam takarékra.. De én jól érzem magam,a babám 730 gramm,nem hiszem hogy baja származna abból,hogy rendesen étkezem. És nem attól a 3-4 kg-tól lesz valaki csini és tökéletes,de nyilvan van,aki sokkal jobban odafigyel magára és igazán jó alakkal rendelkezik a babavárás alatt is,ettől még nem lesz tökéletes. De miért fáj Neked,hogy valaki ilyen,Te meg olyan? Mindenki más,ha Te jól érzed magad,akkor minek ezen stresszelni?
2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Ó persze, itt mindenki nagyon csini!!!! Sőt, az egész terhességük CSODÁLATOS, a férjükkel MINDENNAP szexelnek végig, a szülés pedig FANTASZTIKUS élmény. :-) Ezeket a dolgokat már én is észrevettem, sőt vannak akik összesen 5-6 kilót híztak, mert az a NORMÁLIS, ebből 4 kg volt a gyerek, 3-4 kiló víz, 2 kg a méhlepény és így tovább... HIHETETLEN, nem???? :-)
2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Sókristály ***** válasza:
100%

Nem jó kérdésekbe néztél bele :-)

Elég sokan írták, hogy sokat híztak terhesség alatt.

Amúgy meg tényleg sok csini kismamát látni, és nem is mindig a legvékonyabbak a legszebbek.

Én az elsőnél majdnem 20 kilót zuttyantottam magamra, tréningeztem is eleget, amíg lement.

A negyediknél meg az ötödiknél meg csak 5-6 kilót híztam, mert közben cukorbeteg lettem, emiatt megváltozott az életmódom, évek óta diétán vagyok.

Na ehhez képest, mindannyiszor tök jól éreztem magam a bőrömben!

Túl van lihegve ez az egész.

2012. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok.....'tetszek'
2012. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Sókristály ***** válasza:
100%

Kedves 7-es!

Beletrafáltam a 4-5 kilós hízással :-) Csakhogy nekem muszáj volt, hogy rendben legyen a cukrom, és a babám.

2012. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!