Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok kedden voltam uh akkor...

Csajok kedden voltam uh akkor még üres peteszák volt mondta a doki kedden majd menjek vissza de akkor nem tok sajnos mert jönnek hozzánk de csütörtökön (jövö hét) akkor már látni fogom a babát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 09:44
 1/8 A kérdező kommentje:
11 mm petezsák
2012. jún. 28. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetséges, de maximum akkor is egy kis szürke foltra fog rámutatni hogy az a baba. de ha nagyon korai akkor még nem biztos hogy fogja látni
2012. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor már látni kell majd a babát.
2012. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy?mert sajna nekem is volt olyan volt olyan hogy petezsák kifejlődött,embrió viszont nem.6.héten elvileg már szívhang van. 5.héten már kéne látni a szikhólyagot is.

39hkm

2012. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kora terhesség 4-5 hét
2012. jún. 28. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

akkor még nem vagy lekésve semmiről.2 hét múlva is bőven ráérsz menni!

2012. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ráérsz bizony, sőt még jobb is ha később mégy, annál nagyobb lesz a baba és a szívhang miatt még amúgy is várnod kell.

Drukkolok Neked!

2012. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno nagyon megijedtem, mert 6+2-nél csak petezsák volt. Itt szinte mindenkinél azt olvastam, akkor már van szívhang... Hát majd megütött a guta 2 hétig. De 2 hét múlva mégis ott volt az én 18 mm-es embrióm... Nekem 6+2-nél azt hiszem 16 mm-es petezsákom volt.
2012. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!