Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a debreceni Kenézybe jár dr Demeter Miklóshoz jelenleg, és ő a fogadott orvosod?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nála szültem,de azóta is hozzá járok.Miért?Kérdezz nyugodtan!!
2012. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom hívjam e fel,vagy a következő aktuális vizsgálatkor keressem meg a kórházban őt, ha fel akarom kérni hogy legyen az orvosom?
2012. júl. 3. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A héten,vagy jövő héten én is megyek hozzá.Meg van a telefonszáma?Voltál már nála?
2012. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megvan a száma, de még nem beszéltem meg vele hogy őt szeretném felfogadni a szüléshez.egyszer ő volt a szakrendelésen,majdnem mindig másik orvos van bent amikor megyek, de eddig ő a legszimpatikusabb, és a hozzáállása is pont jó.Neked ő a fogadott orvosod? Az a baj hogy személyesen szeretném felkérni, de nem tudom ha esetleg épp aznap nincs ott amikor megyek az elég gáz, mert vidéki vagyok.
2012. júl. 10. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is személyesen kértem fel.Vidéki vagyok én is.Mindig mikor megyek felhívom,hogy melyik nap lesz bent és akkor megyek.Csak rákszűrés miatt járok be.(nem vagyok kismama,de 2 éve szültem nála)

Nagyon jó orvos,én is meg vagyok elégedve vele.

2012. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál :)
2012. júl. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!