Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. héten hogy zajik az abortusz?

18. héten hogy zajik az abortusz?

Figyelt kérdés
(ha fejlődési rendelenessége van a babának)
2012. júl. 3. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Befecskendeznek a babának egy mérget, és aztán megindítják a szülést! :'(


Remélem csak elméleti a kérdés, és nem kell ezt átélned.

29hkm

2012. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem nekem, hanem egy nagyon jó barátnőmnek, de nem mertem faggatni, mert el tudom képzelni, hogy mit érez szegény...
2012. júl. 3. 15:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogyan az első írta. Sajnos rendesen meg kell szülnie a babát.
2012. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez de borzasztó! Részvétem a barátnődnek! Remélem túl teszi magát rajta elég hamar! Légy mellette mindenben, biztosan szüksége van rád!
2012. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 39. hetes vagyok és nem nagyon szeretnék most a szeme elé kerülni, mert valószínűleg nem szeretne egy nagy pocakot látni amikor az ő babája már csak vegetál és hétfőn megölik... De minden nap felhívom és próbálom vígasztalni.
2012. júl. 3. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi baja a babájának? Nagyon sajnálom! :'(
2012. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

:( Hu de borzasztó lehet szegénynek.

Hogyhogy mérget adnak neki? Bele a babába? és utána megindítják a szülést?

Hu, a hideg is kirázott.

:((

2012. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írja le, hogyan is csinálják. A sós víz megöli a babát. Tehát neki ez méreg. :( Első voltam...

2012. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A haskörfogata akkora mint 37 hetesen kellene lenni, nem záródik normálisan a hasfala, nem fejlődött ki a hólyagja, és szinte semmi magzatvíz sincs. Esélytelen a túlélésre még akkor is ha valami csoda folytán a végéig ki tudná hordani. Csak azt nem értem, hogy nem vették ezt észre elöbb.
2012. júl. 3. 19:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek a dolgok ilyenkor derülnek ki, igen... Igazából van, hogy később, gyakran a 20.-24. hét között. Nagyon sajnálom, de kitartást neki! Remélem mihamarabb megfogan majd az az egészséged kisbaba, akinek majd jó anyukája lehet.

Ha segítségre szorulna ajánlom a vendegbabak.hu oldalt, itt ingyenes segitő csoportot is hirdetnek, hasonló dolgokon keresztül ment nőknek, mutasd meg neki. Én öt hetesen vetéltem el, ez összehasonlíthatatlan tudom, a barátnődnek minden téren nehezebb lesz. Kitartást neki!

2012. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!