Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ártalmas? Nem kaphatok el...

Ez ártalmas? Nem kaphatok el így fertőzést?

Figyelt kérdés

Ugye nem ajánlott medencében fürdeni terhesen. Most mindegy hogy van aki fürdik, én nem kockáztattam meg a fertőzések miatt. De minden nap úgy átizzadom a bugyimat mintha fürödtem volna. Ugye azis rajtam van a melegben és hát az bacik melegágya... Ezzel mi a helyzet(kérdőjel) Így nemlehet fertőzéseket, gombát összeszedni(kérdőjel) Hiába zuhanyzok le egy nap többször, fél óra múlva megint izzadt lesz. Nem tudom megelőzni. :( Baj lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!

34 hkm

Bocsi hogy betűvel írtam a kérdőjeleket, de csak így engedte kiírni a kérdést.


2012. júl. 5. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom nem tiltotta a medencés fürdést.A gyógyvizeset igen!A meleg miatt és az ásványi anyagok miatt mert nem mindegy miből mennyi...A medencébe ugyan lehet gombát kapni de talán nem fogsz.Ha megkapod sem lesz a babának baja.Most hetente több alkalommal megyek strandra a picivel 4h és rengeteg hatalmas pocakos pancsol a medencében.Én is sokat voltam nem kaptam el semmit.
2012. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél a bugyiba betétet higiéniai okok miatt ami felszívja a nedvességet.
2012. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :) Pont ezért írtam hogy mindegy hamás fürdik, nekem eddig kétszer volt baci a vizeletemben, nem kockáztatok. Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy fürdik-e vagy sem. A betét nem is lenne rossz ötlet, de olyan vékonyat használok hogy azt ilyen melegben szintén leizzadom a bbugyimról a vastagabb meg szintén nem túl higiénikus. :(

Bocsi az esetleges hibákért, telefonról írok.

2012. júl. 5. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Válts többször betétet egy nap. :) Nem tudom, melyiket használod, de biztos van olyan, amelyik nem annyira drága, és "megéri" cserélgetni mondjuk minden második-harmadik pisilésnél. Meg van ilyen intim kendő is, azzal is megtörölheted magad, az nem árt, és tisztán tart!
2012. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen ezzel én is így vagyok.A betétbe még jobban melegem van.Én intim törlőt használok,sokat segít mert felfrissít,ha pedig otthon vagyon,sokszor megmosakszom ott lent.Egyébként nincs más ötletem erre sajnos :(

30hkm

2012. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsonak osztom a velemenyet intim törlöileg. Ha mar sokat izzadsz alul,akkor a törlö jo megoldas. A melegben szaporodnak a gombak sajnos. ilyenkor ajanljak h lengen oltozzunk alul. szoknya,bugyi..semmi nadrag. hatha jobb lenne.
2012. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kétszer is nagy pocakkal csináltam a nyarat, sosem kaptam el semmit.


Ami eszembe jut:

ha otthon vagy, vegyél egy lenge ruhácskát, és bugyit se vegyél alá.

Ha elmész, vagy vendégek jönnek, akkor meg a vékony betétke.


Amúgy én 5 hete szültem, még van enyhe folyásom, és nekem is az a bajom, hogy a bugyim átizzad, és a betét ragasztócsíkja megadja magát. :o/


Én bugyit is gyakran cserélek, napi 2-4-et elhasználok.

2012. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor marad a többszöri tisztasági betét csere és az intim tőrlő. Ti milyet használtok? Én életemben nem vettem még ilyet csak kézfertőtlenítőset. Remélem nem keverem össze. :) Egyébként most nyaralni vagyunk egész nap fehérneműben és strandkendőben vagyok de ez sem segít sajnos.
2012. júl. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!