Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ki hogyan reagált/mi...

Kismamák, ki hogyan reagált/mit érzett mikor megtudta hogy kisbabát vár?

Figyelt kérdés
Már a pozi teszt pillanatában elhittétek vagy vártatok hogy megerősítse orvos is? Mikor és hogyan mondtátok el a párotoknak és a rokonoknak a nagy hírt? Hogyan fogadták? Szeretek ilyen történeteket olvasni kik hogy élték meg ezt az időszakot :-)
2012. júl. 8. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Én elsírtam magam mikor pozi lett a tesztem,mivel a 6.hónapban sikerült a baba.Azt sem tudtam mit érzek és,hogy végre el merjem-e hinni.:)

22hkm

2012. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

En mindket alkalommal biztos voltam a pozitiv tesztben, meg mielott csinaltam volna, de a teszt volt az elso tenylegesn, fizikalis bizonyitek arra, hogy igen, tenyleg terhes vagyok. En mindket alkalommal nagyon sirtam. Aztan elkezdtem beszelni a hasamhoz, mint egy hulye, hogy: Szia! Hat tenyleg itt vagy a pocimban?

(nah, most megint sirok)

Aztan kedvesem meg aludt, odamentem hozza, ugy, zokogva, ahogy voltam, erre felugrott, hogy mi van, mi van. Mondtam neki, krokodilkonnyek kozott, hogy terhes vagyok. Erre atkarolt, es azt mondta, hogy hat az nem baj, ezert nem kell sirni. Hihihi Meg kesobb is megkerdezte, hogy en akkor biztos, hogy akarom ezt a babat, mert annyira sirtam, mikor kiderult. :-)

2012. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
nekem két és fél év után sikerült a baba, amikor már feladtuk a reményt. nem tudtam elhinni hogy valóban sikerült, több teszt után is kételkedtem, teljesen le voltam döbbenve amikor uh-n megpillantottam,hogy tényleg itt van :) elmondani nem tudom mennyire boldog vagyok azóta is :)
2012. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Én már azelőtt tudtam, hogy pozi lett volna. Éreztem, nem csak a "tünetekből", hanem amikor megfogant, akkor valahogy megéreztem, és utána már nem is esett jól a szeretkezés (mi egy hétig folyamatosan gyártottuk a gyereket :)). Párom nagyon örült, rögtön felhívta az anyját, amikor pozit teszteltem. :D Meg persze én is örültem, de mondom, én már tudtam. :D
2012. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnel sirtam,nem tudtam elhinni,nem terveztuk,de amikir meghallottam a szivvereset akkor tudatosult bennem,hogy babat varok,akkor mar oromkonnyem volt :)

Masodiknal orultunk,terveztuk.

Most nem terveztunk harmadikat,orulunk is meg nem is,sajnos rossz anyagi helyzetbe vagyunk,de megoldjuk majd :)

2012. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
3 hónap alatt megfogant a csöppség pedig 9 éve szedtem fog. gátlót.Mi a 2. pozi teszt után hittük el, de azért 2 hétre rá még egyszer teszteltünk ami nagyon erős csík lett. De azért féltem, hogy mire orvoshoz kerülök valami gond lesz, de a doki is megerősítette a hírt és még ő is olyan boldog volt. Hihetetlen élmény! Szóhoz nem jutottam, csak mosolyogtam és néztem, ahogy dobog a pici szíve. Majd behívta a páromat és azt láttam rajta, hogy teljesen euforikus állapotba került. Azóta folyamatosan puszilgatja a hasamat és beszél a babához. Az édesapám azóta csak a babáról beszél és, arról, hogy elviszi a fürdőbe majd, illetve fagyizni stb, anyukám pedig nyugtatja, hogy az még egy kicsit odébb lesz. A többi családtag még nem tud róla, esküvőnkön mondjuk majd el augusztusban. 7 hetes kismama
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1-nél és 2-nál örültem nagyon a pozitív tesztnek, majd kiugrottam bőrömből. kb 2 hónapja, amikor ismét pozitív lett, elkeseredtem, nagyon szomorú lettem. Kiderült, hogy ikrek, nem tervezettek, védekezés mellett jöttek össze. Most szokom a gondolatot.
2012. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elsőnél kiborultam, mert nem terveztem. Igen, én nem szerettem volna még, hisz egyetemre jártam.. A párom majd kiugrott a bőréből. Másodiknál teljesen kikészültem... azt sem terveztem, ilyen korán nem legalábbis. A párom boldogabb volt, mint valaha. 2 év se lesz a 2 gyerek között... Ez van, de már elfogadtam én is a helyzetet, és boldogan várjuk a picit.
2012. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem hisze el. A teszt utan sem tudatosult elegge a parom nagyon orult neki felig tervezett gyerek. Azt mondjak majd ha mocorogni kezd odabent...:-) de szerintem majd ha olyan ket eves forma lesz... Ez van. Lassan tudatosulnak a dolgok. :-D
2012. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi nem terveztük a babát. Amikor késett, tudomást sem vettem róla. Aztán egy reggel iszonyat rosszullét jött rám, egész nap hányingerem volt, émelyegtem. Akkor már tutira gondoltam h mi a helyzet... Másnap csináltam tesztet, ami pozitív volt. Nem lepődtem meg, de kissé ideges lettem, mivel még anyukámékkal lakom, se ház se semmi... De megoldódott minden problémánk, mára már egy 5 és fél hós nagyfiú szuszog mellettem :))
2012. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!