Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek azt mondták hogy az...

Félek azt mondták hogy az átlagnál több a magzatviz. Ez nagy probléma? Nem vagyok cukros.38h

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már több is lehet. Ha eddig nem volt több, akkor nem gáz. A fejlődési rendellenességet ilyenkorra már kizárják, amiatt ne aggódj. Lehet esetleg egy enyhe baci is, ami bekerült a magzatvízbe, ha esetleg nyel belőle a baba szülés közben, akkor kap rá antibiotikumot a kórházban és ennyi. Nekem ez volt. Nyelt belőle, és volt benne baci, kapott antibiotikumot és kész. Nincs miért aggódnod. Könnyű szülést!
2009. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, Olvastam role egy cikket. Nem tudom, Neked mennyivel tobb es milyenek az eredmenyeid, de lehet hogy erdemes elolvasni.

Ne aggodj, csak akkor koros ha a normal 1,5 szereset meghaladja, de Te mar amugy is az uccso heteket gyurod, nem lesz gond!

[link]

2009. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!