Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug. Végére kiírt kismamik?...

Aug. Végére kiírt kismamik? Hogy vagytok? Vásárlással hogy álltok? Miben tervezitek hazahozni a babát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szeptember első hetére vagyok kiírva,remélem nem baj,hogy írok :)

én nagyon jól vagyok köszönöm,étvágyam nem sok van,de legalább van. Egész nap ömlik rólam a víz,rengeteget iszok,ettől pedig ugyebár egész álló nap pisilek. Már lassan ott tartunk,hogy régi ismerősként a nevemet kiáltva üdvözöl a WC :D nagyon jóban lettünk az elmúlt időkben :D keményedések vannak,hát-derékfájás,amúgy minden ok,nem panaszkodom. A babaholmik nagyrésze megvan,még hiányzik a babakocsi,a hordozó és a gyógyszertári kencék. Babaszoba kész,berendezve,ruhák kimosva,kivasalva várják a gazdájukat :)

Ti hogy álltok? Kisfiú vagy kislány? Nekünk fiacskánk lesz, Zalán lesz a neve.

33 hkm

2012. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aug 29-re vagyok kiírva, második baba, kislány és a Zsóka nevet kapja:):)


Engem kicsit megvisel a meleg, eddig imádtam a nyarta,de most kedvenc évszakomnak a telet nyílvánítottam:D

Én is étvágytalan vagyok,gyümölcs az viszont jöhet amennyi van, na meg persze a folyadék, így én is sűrűn találkozok a wc-vel:):):):)

Ma kezdtem a kisruhákat kimosni, épp vasalás közben tartok most egy kis szünetet, a babaszoba kész, az új babakocsi is várja már a tulajdonosát.

Nekünk is pár kisruha és a kencék hiányzonak:)

2012. júl. 10. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Augusztus közepe(10-e) még belefér a válaszadásba?

Nekem nem fáj a hátam, csak a hasam alja néha. Időnként keményedek,de semmi bajom nincs. A melegtől szenvedek,alig eszem,csak iszom(és pisilek):-) A baba ruhákat,kellékeket már kimostam,az uccsó adag most szárad a szárítón, de még semmi nincs kivasalva. Nem tudom még miben hozzuk haza,az időjáráson fog múlni. Oda rakok a táskába több féle ruhát,aztán majd eldöntjük a körházban mit adjunk rá. Body, rugi, sapi, textil pelus. Szerintem ennyi.. A harmadik fiunkat várjuk, Levente lesz a neve.. Kitartás, üdv,35 hkm

2012. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is aug legvége....

Már a 90%-a megvan a holmiainak,még egy légzésfigyelőt szeretnék,meg pár rugit még...és a kencéit.

Jól vagyunk,én amúgy is imádom a meleget,nekem meg sem kottyant hál istennek.Nem vizesedem,pisi nem túl sok,nekem inkább az elején volt gyakori.

Hát hogy miben hozom haza,az még kérdéses,idő függvénye.

Az evés nekem sem az erősségem,de azért már 7kg magamra gyúrtam,bár jó rám mindenem,nincs kismamaruhám.Sztem ez így jó teljesen,nem háj...

Én majd csak később állok neki ruhákat mosni...3hét kb 36-37.héten.

Ránk még vár egy költözés aug végén...építkezünk,úgyhogy összerakni a bútorokat is épphogy elkészülünk...remélem nem jön előbb! :)

2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én aug. 27-re várom a második kisfiunkat.

Sajnos a 27. hét óta feküdnöm kell, mert kinyílt a méhszájam. A vásárlással, egyéb teendőkkel emiatt le kellett állnom, szegény férjem intéz most mindent... Az a szerencse, hogy a kisfiam kinőtt ruháit, egyéb holmijait tudja majd a kistesó is használni, így már nem sok mindent kell vennünk. A babaszobát most fogjuk berendezni, és írom a listát, miket kell még beszerezni...

Jól vagyok, csak rosszul alszom ebben a hőségben. A baba nyomja a gyomromat, így egyszerre csak keveset tudok enni, de ebben a melegben ennyi is elég.

A kórházi csomagot még nem pakoltam össze, ti már igen? És hogy miben hozzuk haza - szerintem egy vékony hosszúujjú bodyban és ujjatlan rugiban + sapkában. Persze még meglátjuk, milyen idő lesz.

33 hkm

2012. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mizuzizu92 ***** válasza:

Sziasztok ! én aug 15 re vagyok ki írva de úgy is akkor jön mikor neki tetszik !

Borzalmas volt már az elejétől is , már várom hogy el jöjjön az én időm.

Hát igen idő függvény hogy mibe hozom haza a babomat , de majdnem minden cuccocskája megvan .

Gyerek ülés , babakocsi , és légzés figyelő ami nincs meg.

A héten jönnek meg a body k meg az ilyenek mert ugy varrják .

Kitartást mindenkinek 34 hkm

2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Aug. 15 és kislány. 2. terhesség, már van egy 2,5 éves fiam is. Így a vásárlás nálunk kb kimerült néhány rózsaszínű ruhában, és olyan kellékekben, amit a fiamnál nem vettünk meg, de most kipróbáljuk: pl. kiskádba ülőke, elektromos orrszívó stb.

Még tart a festés, így még nem mostam, majd a jövő héten. A babaholmikat is hétvégén fogjuk hazahozni anyósoméktól: babakocsi, kiságy, légzésfigyelő, sterilizáló, mellszívó stb, így jövő héten rendezkedek. Egyedül leszünk, mert a fiam egy hétig mami-papizik majd....

A kórházi csomagomból a szülőszobai (tehát kb. 1 napra való adag) van már rég összekészítve, azt hordom magamnál. A nagyobb pakkot szintén jövőhéten fogom.

A meleget jól viselem, bár nyári gyerek vagyok én is, inkább a kánikula, mint a 17 fokos pulcsis idő. De éjjel csavarni lehet a ruhámból a vizet...

Még nem tudom, miben hozom haza a babót, akkor még lehet 17 fok :o) mint az elmúlt évek is mutatják, szóval van minden minden esetre.

Jó egészséget kívánok nektek és kitartást még erre a pár hétre!

35. hkm

2012. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Első Válaszoló!

Ha szeptember első hetére vagy kiírva, hogy lehetsz 33 hetes?

Én szept. 1-jére vagyok, de még csak 32 hetes vagyok. Hogy is van ez?

Amúgy velünk minden rendben, ma voltam a 32 hetes UH-on. Sajnos még semmit sem tudtunk megvenni, mert költözés közepén vagyunk. Egyedül a babakocsi+hordozó és a kiságy van meg. Amint túl leszünk ezen a költözésen, elkezdek beszerezni mindent, mert nagyon gyorsan telik ám az idő...

1. baba lesz, kisfiú, és apuka után Sándornak fogják hívni.

Sok boldogságot mindenkinek!

2012. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szeptember 2.-re vagyok kiírva. Minden megvan kivéve a kiságy és a gyógyszertári kencék. A kis ruhákat majd a napokban mosom, vasalom, a nagy hőségben nem volt kedvem semmihez, elég rosszul viseltem (amúgy is gyűlölöm a nyarat).Eddig 7 kg-nál tartok, de most nagyon megnőtt az étvágyam, próbálok ilyenkor gyümölcsöket enni. Első baba lesz, kislány és Linett lesz a neve. Pénteken megyek majd uh-ra és vérvételre (cukorterhelést is csinálnak még 1x, de nem tudom miért, mert jó lett a 24. heti eredményem).Hogy miben hozzunk haza azt még nem tudom, majd az időtől függ, de szerintem ha picit vissza hűlik is az idő, egy body, rugdalózó és kissapi elég. Ha nagyon hőség lesz, akkor meg egy kis body, max. egy textilpelenkával betakarjuk. Ja és mózeskosárban, nem hordozóban.
2012. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is szeptember 2-re vagyok kiírva,bár a dokim azt mondta addig nem fogom kihúzni,már most 2100gramra becsülték a kisfiam,második baba és az első is kisfiú.2100 értékű a méhszájam és nagyon félek tényleg hogy hamarabb jön bár próbálok valamit pihenni de sajna mi is költözés előtt állunk (jövőhéten) és így elég nehéz.

Én most 8kg-nál tartók szerintem ez jó és az elsővel 27kg szedtem fel ugyhogy magamhoz képest tök jó! :)

Én egyébként jobban félek a szüléstől mint az elsővel nem tudom miért!?

Sokat keményedek egy pár napja de kaptam magnéziumot remélem ettől jobb lesz!

A baba cuccok már mind megvannak még a kórházi csomagot kell összeálítanom és kismosni a ruhákat!

Könnyű szülést kívánok nektek!

2012. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!